Jakou termosku na příkrmy?

894
7.2.20 14:26

Jakou termosku na příkrmy?

Ahoj, ráda bych trávila jaro a léto co nejvíce venku a tak sháním nějakou dobrou termosku na příkrmy. Ideální by bylo, aby jídlo vydrželo teplé tak 4 hodiny a nemuseli jsme chvátat domů.

Prosím doporučte něco. Zatím se mi líbí skip hop, ale nikde jsem se nedočetla, jak dlouho jídlo vydrží teplé.

Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

597
7.2.20 15:25

Přidávám se k dotazu a jsem zvědavá na recenze. Když jsem viděla ceny 5-700, tak se mi udělalo mdlo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1056
7.2.20 16:32

Mam skip hop a teple, jakoze vazne fest vydrzi tak dve az tri hodiny. Sice pisou ze az 6h ale po takove dobe bylo jidlo vlazne az studene. Ja nejdriv termosku proplachuju intenzivně vrouci vodu, pak do uz teple termo nacpu teple jidlo, pry to dele a lepe vydrzi teple. To same obracene se studenym.

Takhle-kdyz jdu ven a potrebuji s sebou teple jidlo tak nemam duvod menit termosku a na skip hop mam spoleh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1131
7.2.20 16:33

Kouknete na MINILAND

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bea landová
8.2.20 09:55

Jednou jsem koukala na německém programu dokument o termoskách. O tom, že obsahují azbest (vevnitř jsou viditelné tmavší skvrny - ale nevím, zdali musí být vidět vždy) a ano, pronikne i do jídla.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama