Dětské flašky po nějaké době.

Anonymní
21.11.19 11:58

Dětské flašky po nějaké době..

Krásný den,
chci se zeptat. Mám tu po dceři pár flašek od NUK, MAM a dalších.. některé byly používány a některé jsou jen vyvařené. Jenže byly ve skříni třeba 2-4 roky. Ráda bych je darovala dále.. ale problesklo mi hlavou, nemůžou být třeba už nějak závadné? Samozřejmě že na první pohled jsou bez známek jakékoliv vady.. I tak bych se ráda ujistila, že je to ok.. používaly jste některá ty samé flašky i po dalších dětech/sourozencích? Děkuji za odpovědi.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3192
21.11.19 12:32

Lahve bych pouzivala. Dudliky ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
21.11.19 12:43

Nepouzivala bych lahve ani dudlik
ja teda vubec nechapu, jak muze nekoho napadnout darovat/prodavat pouzity lahve :-OO

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1090
21.11.19 12:45

Lahve používám u svých dětí stejné, dudlíky jsem pro druhou dceru koupila nové, nenapadlo by mě je pak už někomu dál darovat nebo je prodávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
772
21.11.19 12:51

Tak já bych pro další dítě určitě poridila komplet nové láhve. Použité bych nekoupila nikdy a od nikoho, ale verim, že těch, které koupi, je hodně. Bohužel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2613
21.11.19 13:01

Mám lahve po neterich, umyla jsem je, vyvarila a používám. Od cizích lidí bych si je nevzala. Dudlíky jsem koupila nové. Zkus je někomu nabídnout, treba nějaká maminka ocení. @Innocence A proč bohužel? Když je vyvaris a umyjes? To je stejné jako nádobí v restauraci. Taky z něj pijí různí lidé. Nebo v čem je to jiné? Že jde o miminka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11199
21.11.19 13:02

Lahve jsou z plastu, i plast ma zivotnost.. :nevim:
Datum spotreby by melo bytna obale pri nakupu.Je to i na lahvich od Sodastreamu. Myslim 2 roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
772
21.11.19 13:32

@ProfZav
Jak píše lucynka25. Každý materiál má svou životnost. Nikdy nevím, jak dlouho se lahvička někomu doma válela.
A ano, jde o miminko. Které je mnohem citlivější na vše. Nesrovnavala bych to s dospělými. Lahvičky kojenců mají například být často vyvařované/sterilizované. Ja to delala po kazdem pouziti lahvicky. Nádobí pro dospělého sterilizovat nemusíš. Ten materiál toho má opravdu hodně za sebou a neumím si představit láhev dědit. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
654
21.11.19 14:14

Láhve na UM moje děti dědí, savičky kupuji nové…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2613
21.11.19 14:53

@Innocence :palec: S tou životnosti máš pravdu. Já o těch svých „zdedenych“ vím, kdo a jak dlouho je měl, ale jak jsem psala, od někoho cizího bych si je nevzala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama