Ohřívač na mléko v noci

113
18.11.19 13:37

Ohrivac na mleko v noci

Mám otázku ohledně ohřívání mléka v noci. Koupila jsem ohrivac a zajímalo by mne zda by mohl být přes noc zapnutý a ohrival by mi láhev s vodou. Aby až se syn vzbudí mohla pouze přijít přidat sušené mléko a dát malému. Je tu někdo kdo to takhle dela??? Nebo nějaký jiný typ???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4943
18.11.19 13:38

Já měla mléko připravené v lednici a ohřívala v mikrovlnce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6401
18.11.19 13:40

@Jejey to asi zalezi na typu ohrivace. Me se osvedcilo mit varici vodu v termosce a vedle prevarenou studenou a oak to jen namichat. Ohrivac je super na cesty, pokud mas redukci do auta. Dopredu bych mleko nepripravovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6596
18.11.19 13:48

@Jejey

Takhle jsem fungovala u obou, večer než jsem šla spát jsem tam hodila láhev, celou noc se ohrivala a pak z dávkovače jen nasypala mléko. Otázka 20 vteřin ani ne. Voda měla vždycky spravnou teplotu, zadny blbnutí s termoskou a studenou vodou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6596
18.11.19 13:49

@Jejey

Takhle jsem fungovala u obou, večer než jsem šla spát jsem tam hodila láhev, celou noc se ohrivala a pak z dávkovače jen nasypala mléko. Otázka 20 vteřin ani ne. Voda měla vždycky spravnou teplotu, zadny blbnutí s termoskou a studenou vodou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
18.11.19 13:50

@Jejey Já to přesně takto dělala…měla jsem zapnutou ohřívačku na nočním stolku a když se malý vzbudil, jen jsem nasypala UM, otázka 30 vteřin bez velkého vstávání :-) Jen je potřeba vychytat na jakou teplotu to dát aby to bylo akorát :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12822
18.11.19 14:22

Já mám vodu v termosce hned u postele a tím pádem vůbec nevstávám z postele. Za mě je to nejpohodlnější. Vodu už liji od oka jen za svitu pouličního osvětlení :lol: já bych se bála mít zapnutý přístroj celou noc kór ještě třeba v kuchyni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
18.11.19 14:23

Holky já se vetřu…jsem asi cvok, ale já u dcery ohřívala už dopředu převařenou a zchlazenou vodu uchovávanou v lednici v mikrovlnce (už jsem přesně na sekundy věděla, kolik tý vody z lednice je na jak dlouho potřeba, aby to byla ideál teplota) a pak sypala UM. Já se jakože bála, že když ta voda bude celou noc v ideálních cca 40 stupních, tak že v případě, že se do ní předtím něco dostane (při manipulaci, přelévání, nedobře vymytá lahvička apod.), tak že se to tam v ideálních podmínkách (vlhko a teplíčko, nikoliv horko) bude celou noc množit…ale to je asi kravina - co? Já jen, že za týden čekáme druhou holčičku, tak ať nemusím když tak tentokrát tak moc hrotit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6401
18.11.19 14:27

@Freya10 :lol: cvok nejsi. Ja jsem zhruba do 3. měsíce prevarovala vždy novou vodu, právě z důvodu toho co kdyby se v termosce usídlily nějaké Berbery. Ale po 3 měsících nespani jsem se taky chtěla trochu vyspat, tak jsem přešla na termosku ale cervik hlodá stále. A také pořád přemýšlím co ta termoska obsahuje a uvolňuje do vody. Ale to by člověk nemohl ani dýchat. Takže bych volila buď novou termosku a nebo novou konvici, která udržuje teplotu vody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6596
18.11.19 14:51

@anavi13
To pravé nemáš v kuchyni, to máš u postele nebo tam kde připravuješ mliko. Jinak ty vypínáš všechny přístroje v noci? Že zásuvky? Asi ne, viď. ;)

@janickaIII @Freya10
Já nevím jestli jste cvoci, ale prevarenou vodu jsem dávala do roku, pak jen kojeneckou, lahve jsem myla v myčce a nikdy se mi nestalo, že by dětem bylo špatně. A to jsem to tak praktikovala u obou holek, cca 2 roky u každé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12822
18.11.19 15:11

@Natálka26 to ne, ale nemám zapnuté nic co neustále ohřívá vodu :nevim: ono i u té postele když se spí tak mi to přijde nebezpečné. Nehledě na to, aby si to na sebe dítě nestrhlo z toho nočního stolku ( i když riziko opaření je minimální). Já ohřívám vodu na varné desce, přijde mi to nejrychlejší. Prý nejvíce požárů je od varné konvice a ten ohřívač je asi dost podobný tak proto bych se bála :nevim: ale každý ať si to dělá podle sveho, mě to takto přijde strašně složité :mrgreen: já mám na noc nachystané tři lahve už s nasypaným UM a jen liji vodu z termosky ;) @janickaIII já už vodu nepřevařuji od půl roku :mrgreen: a nic mu není, myčku používám taky, nic nesterilizuji. Prso taky není sterilní ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6596
18.11.19 15:47

@anavi13
Nevím no, spotřebič má pojistku, doma máš chránič. Každý máme strach z něčeho jiného, ale tohle mě nechává klidnou, pokud tobě by to vadilo ta dělej jak je to tobě příjemné. Dítě se z vody, která má 37°C těžko opari, navíc nevím úplně jak by se k tomu dostalo. Tobě to přijde složitý takhle, hodit flašku do ohřívačky, mě zase že bych musela něco nelejvat, ale věřím, že na všechno si člověk zvykne a pak mu to přijde jako úplná brnkačka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1334
18.11.19 15:56

Mam na noc termosku Miniland a perfektne udrzi teplotu. Chodit z podkrovi dolu do kuchyne ohrat vodu v mikrovlnce me hrozne probralo a uz jsem neusnula. Pouzivam cerstve prevarenou kojeneckou vodu z Lidlu. Pres den uchovavam v lednicce v konvici. Celou noc prihrivanou v ohrivaci se mi nezda moc vhodne pro mimco…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12822
18.11.19 16:52

@Natálka26 nevím no, známí vyhořeli od nabíječky na telefon ( spali a začalo hořet ve vedlejší místnosti) :nevim: prostě stát se může cokoliv. A jasně každý si to dělá jak uzná za vhodné. Můj syn nepotřebuje mít v noci přesnou teplotu mléka, vypije ho i studené, není náročný. S tím pomnožení bakterií nevím jak tu píšou holky, to se asi může stát i v termosce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
18.11.19 18:18

Díky moc všem za odpovedi :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu