Avon - registrace proti mé vůli?

Miaaaa
24.4.17 19:13

Avon - registrace proti mé vůli?

Ahoj, uvažovala jsem o tom, že bych se stala Avon lady, proto jsem na internetu vyplnila formulář, ozvala se mi od nich nějaká paní a nechala jsem se ukecat na schůzku a na to, že jsem jí dala své údaje (iniciály, adresu, tel. číslo, mail.), s tím, že jí mám dát vědět a zaregistruje mě, jenže se mi to všechno rozleželo v hlavě a registrace pro mě není výhodná a raději si budu brát Avon od kamarádky, jako doteď. Té paní dám vědět, jenže je to přesně ten typ člověka, který se snaží registraci vnutit a na všechno mě přemluví, možná proto mě od registrace odradila, tvrdila mi sice, že ty údaje jsou nezávazné a že registraci udělá až já budu chtít a dám jí vědět, nic jsem nepodepisovala (slyšela jsem, že se u Avonu sepisuje nějaká smlouva, kterou musím podepsat?) no a teď se bojím, že mě zaregistruje i když si to nepřeju, když má ty moje údaje. Říkám si, že jsem jí je neměla dávat a tak se chci zeptat, jestli se opravdu sepisuje při registraci nějaká smlouva nebo jestli je možné, aby mě zaregistrovala i proti mé vůli jenom na základě těchto údajů? No a kdyby to možné bylo, jak vůbec zjistím, že tam zaregistrovaná jsem a jak je to s platbou za katalogy? Děkuju za vysvětlení. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24.4.17 19:51

Já jsem žádnou smlouvu podepisovat nemusela, registrace proběhla na základě osobních údajů. Pak mi bylo přiděleno osobní číslo. Ale jak já se bila do hlavy pak. Jasně té ženské říkám, že si budu objednávat jen občas pro svou osobní potřebu, takže ať ode mě žádné obraty neočekává. Jo, že v pořádku. No to víš že jo. Každý týden mi volala jak to u mě vypadá s objednávkou, když jsem řekla, že nevím, tak volala za pár dní zase. Když jsem řekla objednávat nebudu, tak mi za dva dny volala zase, že údajně zapomněla jestli se mě už ptala. Neustále mě zvala skoro každý týden na nějaké sezení či školení pro rozjezd kariéry a když jsem si jí řekla, že v ten termín mám sraz ze střední tak už hned ať v každém případě vezmu sebou katalogy všem je ukážu a ještě mi diktovala co jim mám vnutit, tak jsem ji řekla, že v tom případě jim to odveze potom sama, protože nejbližší spolužačka bydlí 30 km daleko. Byly jsme na dovolené, dva dny do konce kampaně a volala mi zda bude objednávka tak říkám ani jsem neviděla pořádně katalog jsem na dovolené s rodinou. Tak hned ať si jdu někde sehnat internet a podívám se tam :zed: na to už jsem na ní přestala reagovat a ani jí nezvedala mobil. Tak mě nejdřív našla na fb a bombardovala tam a když ani to jí nepomohlo tak si tam našla mého manžela a začala psát jemu jako proč neobjednavam. Jako toto mi za pár sprchačů co pár měsíců fakt nestálo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 19:54

Jo a jinak s katalogy jsem to měla tak, že buďto došly dva na další dvě kampaně v objednávce a nebo občas zdarma jeden do schránky. Více kusů si musíš koupit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Miaaaa
24.4.17 20:05

Aha, tak to teda doufám, že mě tam nezaregistruje a nebude otravovat a jak to teda zjistím, jestli mě registrovala nebo ne? Nerada bych, abych pak musela platit nějaké katalogy, když o to nemám zájem, Vůbec jsem ji nepochopila, ani ten systém, jestli ty katalogy by mi posílali automaticky a chtěli za ně peníze nebo si je musím objednat a platit jen ty, které si já vyžádám? Pokud mě zaregistruje i tak, budu si na ni stěžovat na avon lince nebo někde. No a kdyby mě přece jen registrovala, jak se dá potom ta registrace zrušit?

• Nahlásit
  • Citovat
Miaaaa
24.4.17 20:06

Nešlo by to zjistit třeba na té Avon lince, jestli tam registrovaná jsem nebo ne? Jen tak pro můj klid?

• Nahlásit
  • Citovat
24.4.17 20:15

Myslím, že určitě jo, že byly ti tam měli říct. A nebo někde na Avon stránkách je najít Avon Lady v okolí nebo tak tak se na to. jukni jestli se najdeš. Nejsem na PC tak mi nepůjde poslat odkaz. Přišlo ti už na.mail osobní číslo? Jinak katalogy pokud si je neobjednáš tak nic platit nebudeš, občas ti přijde jeden do. schranky. Jako musím za sebe říct, že některé výrobky byly super, ale za tu cenu, že mě neustále někdo otravoval to nestálo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Miaaaa
24.4.17 20:23

Děkuju, když tak se zkusím obrátit na ně:) Ty stránky jsem zkousela, ale nejsem tam, zkusím to kdyžtak ještě později. Osobní číslo mi nepřišlo, takže mě asi neregistrovala. Výrobky od Avonu mám taky ráda, proto jsem chtěla tu registraci, ale pak mi došlo, že za 700 si stejně neobjednávám, takže bych navíc ještě platila poštovné a že se mi to neoplatí, takže si to radší vezmu od vedoucí v práci, která mi dává ještě 10 procent slevu a mám to bez starostí. :) :think:

• Nahlásit
  • Citovat
26176
24.4.17 20:24

Já teda pochybuju, že někdo dává „nezávazně“ osobní údaje. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Miaaaa
24.4.17 20:31

Ano, udělala jsem blbost a teď toho lituju :/ Prostě mě ukecala, příště už na nic takového nepřistoupím, tak snad to bude v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
14367
24.4.17 20:39

Ja teda nejakou smlouvu mam, ale uz nevim kde, musela bych pohledat. Nicmene zavolala bych si tam a zeptala se jestli tam nejsi registrovana. Je asi hodne nesolidni, ja kapla na bezva zenskou, ta me plne zasvetila, sepsala smlouvu, dala mi do zacatku stos katalogu a prodejnich pomucek, druhy den mi poslala prihlasovaci udaje na online kancelar a po prvni objednavce mi este vezla nejake materialy a odmeny. Doted mi od ni chodi maily a pripomina mi blizici se konec kampane, prala mi k vanocum, proste fajn zenska a hlavne spolehliva. Kdybys mela zajem dal asi bych se obratila na nekoho jineho jinak ta smlouva je nezavazna, i kdyz tam registrovana jsi, tak nemusis nic objednavat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9123
24.4.17 20:45

Já jsem se registrovala někde na stánku na ulici, chtěla jsem pár věcí se slevou. A nic se nestalo, jednou za měsíc mi vždycky přišly katalogy poštou, několikrát jsem objednala za pár stovek, nikdo mě neuháněl. Pak mi ještě přišly párkrát katalogy a pak to přestalo. Nikdo mi nikam nepsal, jen mi občas chodily automatické emaily o kampaních a o akcích, ale to už taky přestalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1382
24.4.17 20:51

Co řešíš napiš jí že se registrovat nechceš. Pokud to již učinila řekni jí že zneužila osobní údaje. Pokud nemáš koule na to s těmi to prodejci jednat raději se s nimi nestýkej. Jsou v tom kovaní a umí dobře manipulovat. Ps. Registraci lze zrušit není to doživotní cejch

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
N0
76
25.4.17 14:16

Bez vašeho podpisu nezmůže nic.
Ovšem dávat cizím lidem údaje je hloupost.
Jasněže je agitační..když vás tam přitáhne, dostane provizi a o to jí jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
25.4.17 16:42

Smlouvu jsem podepisovala až na místě, kde jsem se s paní sešla.. Až poté jsem byla registrována do Avonu. Myslím, že takhle bez podpisu tě určitě zaregistrovat nemůže. Pokud nebudeš mít velké objednávky, tak to asi nemá cenu dělat a je lepší si objednat od kamarádky. Doručení je zdarma až nad 700,– Kč. Jeden katalog dostaneš zdarma a další je 25,– Kč/ks. Tak popřemýšlej jak se ti to vyplatí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
4.9.18 22:45

Dobrý den. Já nevím, jak to říct, ale když jsem večer jenom projížděla Avon eshop, tak najednou na mě začali vyskakovat přihlášky a registrace a bylo tam napsáno " podpořte ženy ", tak jsem se přihlásila a druhý den mi volala nějaká paní a ptala se na nějaké otázky a z nenadání jsem skončila u domlouvání schůzky . Když jsem se s ní sešla poprvé, tak mi nabízela katalogy a ptala se na otázky ( adresa..) a potom mě nechala podepsat nějakej malinký papírek. Když jsme se potkali po druhé, tak už se mnou domluvila registraci ( nepochopím jak vám dokážou tak rychle vnutit, aniž bych si toho všimla ). Teď jsem zaregistrovaná, a pořád mi volá a říká, ať si něco koupím, že se to vyplatí, že je tam nějaká sleva a voňavka a to jsem si myslela, že se přihlašuji jen abych podpořila ženy a občas si něco objednala a když jí napíšu, že si teď nic neobjednám, tak mi napíše, že to pro ní bylo opravdu těžké mě přihlásit. ( Ach bože do čeho jsem se to přihlásila ) Nevíte prosím někdo co mám dělat, abych se odregistrovala nebo odhlásila ? Mohl by mi prosím někdo poradit nebo pomoct. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama