Prodáváte na fb?

22.4.17 11:12

Prodáváte na fb?

Zdravím všechny podnikavé maminy :-) Ráda bych se Vás zeptala zda prodáváte oblečení na Facebooku a zda máte některá i své soukromé skupiny? Jestli Vám skupiny aspoň něco vydělává a kolik máte ve vlastním bazárku zboží tedy minimum kusů? Já sem tam něco prodám a tak mě napadlo, že bych si taky založila soukromí bazárek a do budoucna bych ráda i kamennou prodejnu, protože mě to moc baví :mrgreen:
Dalším problémem je zboží mám svého dost po dětech i po sobě, ale na založení soukromého bazárku to jistě nestačí??? Mám zkušenosti s lisem a děkuji už nikdy :zed: vyhozené peníze! Je mi jasné, že mi neprozradíte odkud máte zboží. Ale můžete mi někdo zkušený aspoň mrknout na toho, kterého jsem si vybrala já a říct mi názor jestli mám zkusit nebo ne??? Zaujali mě na fb i jejich stránky a hlavně to, že nabízejí poradenství do začátku, ale nevím bojím se, nemám peníze na vyhazování. Tak kdyby někdo zkušený poradil, zda se jeví jako solidní :-)

To je vše a moc děkuji za reakce, ať se vám daří prodávat a věřím, že mě to výjde taky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

47554
22.4.17 11:55

Co jsem si vsimla dnes kazda druha objednava na aliexpres a pak to prodava dal. Treba v Olympii je stanek, kde se prodavaji cepky, klobouky, co koupim zavesnice 50,– na ali tam prodavaji za 200,–.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2645
22.4.17 12:37

@Kelsey ja myslim ze nejen na ali, kdo v tom umi chodit tak se v cine daji kupovat i cenove vyhodneji baliky, napr cepicky 50ks mix barev i velikost coz kdyz mate obchod tak je to super a za lepsi ceny nez na ali jelikoz je to velky odber ze treba mate cely kontejner na lod, ale jde o to v tom dobre chodit a anglictina kvuli komunikaci, pak se da dobre vydelat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.17 13:50

Tak aliex a aliba je onecem jinem. Ale taky znam nekolik skupin, ktere prodavaji tyto veci a v podstate je to to sama jako Kik a vietnamci co se tyce obleceni. Nez cekat mesic nez mi dojde par tricek s disney obrazkem a jeste se modlit aby sedelo…zajdu do Kiku. Ale porad uprednostnuji sekace a chci prodavat kvalitní sekac a proto me zajima jak se dari v tomto a vse co jsem napsala vyse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.17 22:43
:kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie