Dát výpověď?

22.4.17 10:05

Dat vypoved?

Ahoj holky,

nedavno jsem tady zakladala diskusi, ze uz mam v praci vseho dost.
Tykalo se to donaseni podrizene. Nevim jestli jenom nejsem moc vztahovacna, ale uz proste citim ze nemuzu.
Pracuju jako zastup vedouci, ale pripadam si tam jako posledni pucflek. Vcera jsme meli kontrolu z vedeni. Psala jsem holkam jak to dopadlo. Vedouci me dost odbyla, ze se mam zeptat holek ze to nechce resit, protoze ma volno. A ostatni mi neodepisuji.
Na to, aby fotily lahev co jsem si nechala ve skladu a posilaly to vedeni na to cas maji. Ale aby mi rekly tak dulezite informace, tak to ne. Nemam skoro zadne volno, jsem unavena a v te praci se necitim dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

24Martina
22.4.17 10:10

Dej výpověď a jdi.Nebo te baví se tam trápit? Urcite najdeš něco lepšího :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
8100
22.4.17 10:10

Mají ostatní přístup k mailu? Mají vlastní adresy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1612
22.4.17 10:14

Mela jsem to v praci podobne. Ted jsem otehotnela, tak se prace vyresila, ale rikam si, ze urcite bych priste uz na tehu necekala a zkoncila. Moje spatna nalada z prace se odrazela na rodine a to nestoji za to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.17 10:15

@Sany80s Maji. Psala jsem jim pres messenger a videla, ze zpravu si precetly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
22.4.17 10:20

@Utrapena Oficiálně jim napiš do e-mailu.
Máš jako zástupce vedoucího oprávnění dávat vytýkací dopisy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.17 10:23

@Sany80s to bych musela kontaktovat nasi oblastni.
I kdybych jim poslala email, ze se mi jejich pristup nelibi, tak si z toho budou delat jak z lonskyho snehu. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
634
22.4.17 10:25

Nebyla bych někde kde bych se cítila špatně, takže za mě ano! Jsi mladá jdi někam jinam :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.17 10:31

Asi bych opravdu mela skoncit.
Kdyz se zeptam vedouci, jestli se mnou pujde na cigaretu, tak me temer pokazdy odmitne a pak jde s kolegyni. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
22.4.17 10:31

Pokud se tam opravdu necítíš dobře, a je to tam opravdu tak hrozný tak určitě odejít :) najde se určitě lepší práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.17 10:34

Nekdy jsou dny kdy si rikam, ze celkem v pohode..
Ale pak se stane neco takoveho a nejradsi bych odtamtud utekla. Tenhle mesic nemam ani jednou dva dny volno v kuse, cely vikend volny jsem nemela ani nepamatuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31700
22.4.17 11:29
@Utrapena píše:
Nekdy jsou dny kdy si rikam, ze celkem v pohode..
Ale pak se stane neco takoveho a nejradsi bych odtamtud utekla. Tenhle mesic nemam ani jednou dva dny volno v kuse, cely vikend volny jsem nemela ani nepamatuju.

A co delas, ze nemas volno?
nemas ho, ze delas prescasy? to je divne ta prac. doba…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5992
22.4.17 11:32

Najdi si jinou práci a jdi pryč. Já jsem o změně zaměstnání uvažovala celý loňský rok (přestěhovali jsme se a dojížděla jsem denně skoro 3h), ale pořád jsem se bála udělat ten krok, až se pokazily vztahy s kolegyněma a já si našla nové místo. Od ledna jsem v takové práci, o které jsem snila a jsem moc šťastná. Dnes nechápu, co mě v té původní práci celou dobu drželo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.17 11:45

@jkra firma nam ted zkracovala hodiny na tyden..takze jedu do prace treba jenom na sest, sedm hodin..ale pak mi ty hodiny chybi do celkoveho fondu na mesic a musim jit vickrat do prace. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69691
22.4.17 11:48

@Utrapena Upřímně řečeno, tak úplně nechápu jak může dělat zástupce vedoucího a tedy vést lidi někdo, kdo na to, aby se rozhodl zda chce nebo nechce zůstat v práci, zakládá už asi čtvrtou diskuzi :think: možná ostatní cítí, že na to nemáš a proto se chovají, tak jak se chovají - jako není to nic špatného, ne každá má vlohy na vedení lisí, já třeba taky ne, tak se takovým pozicím vyhýbám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama