Účastnily jste se někdy někdo párty baby shower?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZuzkaLj
Zasloužilá kecalka 905 příspěvků 27.06.14 10:15
Baby shower

Ahojky holky, účastnily jste se někdy někdo párty: baby shower? Prý už je to celkem trend i u nás… :) A mně se to ve Státech vždycky strašně líbilo :)

Reklama

Reklama

Reakce:

Ainy
Závislačka 3362 příspěvků 27.06.14 10:18

Co to je?

Vermion
Závislačka 3735 příspěvků 27.06.14 10:20

Je to párty u nastávající maminky…nosí se jí dárky, oblečení pro mimčo…
Já jsem ráda, že u nás se chodí, až pak…nedej Bože se pak něco stane při porodu a co potom… :nevim:

Ainy
Závislačka 3362 příspěvků 27.06.14 10:24

Aha, tak to nemusím. Dostala jsem akorát v práci knihu o péči o dítě a obálku :-).

marrlinka
Závislačka 2999 příspěvků 27.06.14 10:24

@ZuzkaLj neucastnila a doufam, ze nebudu. Je to pro ne jen dalsi americky nesmysl. S prateli jsme chodili posedet behem celeho tehotendtvi, kdo chtel, darek miminku prinesl, v praci jsme to oslavili v ramci bezneho posezeni. Pripada mi trochu trapne sezvat kamaradky, sedet jak slepice, ukazovat si fotky ultrazvuku a nechat si osahavat bricho a pistet u kazde „lostomilouske cepisky“ :roll: :nevim:

marrlinka
Závislačka 2999 příspěvků 27.06.14 10:27

…nehlede teda na to, ze pred porodem, uz od nejakeho sedmeho mesice jsem mela sbalenou tasku do porodnice, vyprane a vyzehlene veci a vsechno potrebne jsem uz mela, takze ta prakticnost v usetreni za veci, co dostanu, je pekne neprakticka. To bych tu oslavu musela mit tak v patym mesici, aby to v tomhle smeru melo smysl :nevim:

Galaxys
Kecalka 137 příspěvků 27.06.14 10:35

Tohle slyším poprvé… možná se blbě zeptám, ale tohle se dělá u cizích maminek (myšleno, že třeba kamarádka kolegyně čeká a všechny její kamarádky jdou na to baby shower)?

ZuzkaLj
Zasloužilá kecalka 905 příspěvků 27.06.14 11:01

Nastávající maminka o tom právě většinou neví… Kamarádky z jejího okolí se sejde a připraví pro ni něco milého… Není to žádné pištění ani slepičinec… A nikdo tam na sebe nešyšlá. Jen pro maminku je lepší tato oslava, než poporodní, na kterou nemá ani čas ani náladu. A opijí se jen její muž… kter pouze zasunul :) Myslím, že ta ženská si to zaslouží… ale jak řikám, je to na kamarádkách…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

"Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka

Klára Marušincová přirovnává situaci rodičů k výběru čokolády. "Dříve byly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Andrey: Nejlepší kamarád se na mě kvůli hloupé lži vykašlal

Měla jsem kamaráda, se kterým mi bylo dobře. Trávili jsme spolu hodně času,... číst dále >

Šest překvapivých návyků, které mohou vést k cukrovce

Ačkoliv název nemoci napovídá, že hlavním viníkem jejího propuknutí je... číst dále >

Reklama