Baby vak Haipa-Daipa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 02.09.09 12:42
Baby vak Haipa-Daipa

Uvažuji nad koupí tohoto vaku, máte už někdo doma?
Včera jsem začali jezdit do školky a zjistila jsem, že bude určitě jednodušší dítě vytáhnout ze sedačky a vzít ho do vaku, než vytahovat složitě celou sedačku. Malá má zatím něco málo přes 4 kg a už teď se teda v sedačce pěkně pronese.
Nevíte někdo, zda jde zakoupit někde v Ostravě, po případně vyzkoušet? Jsem objemnější maminka a mám strach aby nebyl vak malý, jelikož se nějak neuvazuje a délka je valstně daná, tak že bych ráda i odskoušela.

Reakce:
Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 08.09.09 02:13

Sakryš, jak já ty diskuse kontroluju? Tady na emiminu ho má Zuzajda (a třeba ještě někdo, že, ale Zuzajdu znám :lol: ) a je s ním pro miminko spokojená moc. Já ho zkoušela s batoletem a super. Kdybys ho chtěla vyzkoušet, tak mi pošli SZ nebo mail, a domluvily bychom se.
Jo, počkej, vlastně ještě dlužím rande Dajmě, že? Tak by to bylo při jednom :wink: .

Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 08.09.09 21:40

Len-til-kah díky že jsi se ozvala, baby vak už jsem objednala, byla jsem v bavlnce a tam teda měli, ale já ho měla malý, tak jsem si objednala větší, ,každým dnem by měl být, tak jsem teda fakt na něj zvědavá. :D
Jo jo, ještě dlužíš rande Dajmě, já bych se k randěti taky přidala. :lol:

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 09.09.09 00:04

Jojo, Dajma psala :D .
Tak potom poreferuj, jak dobře se nosí, zatím je to na trhu chviličku. Mě fakt nadchnul, protože jsem si kdysi přes bazar koupila nějaký americký pouch (krásný, z jemného fleecu), ale nevhodné velikosti a dítě bylo někde u kolen, prostě to nešlo použít :roll: . Tady když na sebe navleču eSko, tak to drží úplně nádherně.

Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 09.09.09 09:41

NO tak já musela vzít tu největší velikost, přeci jen jsem dost objemná, zkousela jsem na prodejně L, taky by šlo, ale malá tam byla fakt hodně napresovaná už teď a to má něco málo přes 4 kg, tak že by asi dlouho vak nevydržel.
Vyzkoušela jsem si tam vak i od emitexu a od Pechu a ani jeden mě teda moc nenadchnul, připadají mi strašně velké, od Pechu navíc nejde ani stáhnout kolem dítěte, emitex má aspoň tu šnůrku na stáhnutí kolem dítěte.
Ten Haipa-Daipa je fakt hezky na tělo a myslím, že klidně s nim mohu i něco dělat, aniž bych se bála, že mi dítě vypadne. :lol: No uvidíme jak to bude fungovat v praxi.
Chtěla bych vak využít i na krátké procházky, starší dcera má špatnou stabilitu, tak že máme pro ní trojkolku Loped, jen že jí nemůžu pustit jet samotnou, musím jí držet za vodící tyč, což s kočárkem jde fakt dost blbě. Tak bych zkusila chodit na procházky z vakem, no a až se neučím nějaké ty úvazy šátku, tak určitě i s šátkem. :lol:

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 09.09.09 12:32

Jo, to půjde :wink: .

A nemohla bys bonznout svoji konfekční velikost - že by to někomu dalšímu pomohlo při výběru?

Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 09.09.09 13:06

Len-til-kah, měřím tak nějak 168cm a momentáně vážím 90 kg........jako šlo by i to L, ale jsem i dost prsatá, tak že to tam bylo fakt dost napresované. :lol:

Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 11.09.09 20:13

Tak jsem si dnes byla vyzvednout baby vak a jsem fakt nadšená, fakt super, vřele doporučuji.
A tady dvě fotečky ELišky ve vaku (fotila jsem sama, tak že toho až tak moc vidět není)

http://img5.rajce.idnes.cz/…P1280063.JPG

http://img5.rajce.idnes.cz/…P1280066.JPG

AleF
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.13 15:52

Holky prosím o malou pomoc. Vak jsem dostala darem, jenže je to eLko a já jsem docela prcek. Bohužel jej nemám jak vyměnit, žiju v zahraničí… risknu to a zmenším si jej, jen nevím, jak moc. Mohli byste mi prosím některá, kdo má vel. S i M změřit délku obvodu? Díky moc!

Khalesi
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 21.05.14 10:57

Zdravím maminky a prosím o info…
Jak jste s vakem spokojené a jak moc vám vyhovuje nebo ne na čerstvé miminko? prcka čekám v říjnu ale potřebuju starší dceru vodit do školky kam nesmějí kočárky… tudíž musím nechat vozidlo venku a s prckem dovnitř, potřebuju tedy něco rychlého na nandání a obsluhu a aby se tam mimču bylo dobře. Co myslíte, má tenhle vak smysl? Popřípadě jiné návrhy? Díky moc, K.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >