Reklama

Baby vak Haipa-Daipa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katy2
Hvězda diskuse 50704 příspěvků 02.09.09 12:42
Baby vak Haipa-Daipa

Uvažuji nad koupí tohoto vaku, máte už někdo doma?
Včera jsem začali jezdit do školky a zjistila jsem, že bude určitě jednodušší dítě vytáhnout ze sedačky a vzít ho do vaku, než vytahovat složitě celou sedačku. Malá má zatím něco málo přes 4 kg a už teď se teda v sedačce pěkně pronese.
Nevíte někdo, zda jde zakoupit někde v Ostravě, po případně vyzkoušet? Jsem objemnější maminka a mám strach aby nebyl vak malý, jelikož se nějak neuvazuje a délka je valstně daná, tak že bych ráda i odskoušela.

Reklama

Reakce:

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 08.09.09 02:13

Sakryš, jak já ty diskuse kontroluju? Tady na emiminu ho má Zuzajda (a třeba ještě někdo, že, ale Zuzajdu znám :lol: ) a je s ním pro miminko spokojená moc. Já ho zkoušela s batoletem a super. Kdybys ho chtěla vyzkoušet, tak mi pošli SZ nebo mail, a domluvily bychom se.
Jo, počkej, vlastně ještě dlužím rande Dajmě, že? Tak by to bylo při jednom :wink: .

Katy2
Hvězda diskuse 50704 příspěvků 08.09.09 21:40

Len-til-kah díky že jsi se ozvala, baby vak už jsem objednala, byla jsem v bavlnce a tam teda měli, ale já ho měla malý, tak jsem si objednala větší, ,každým dnem by měl být, tak jsem teda fakt na něj zvědavá. :D
Jo jo, ještě dlužíš rande Dajmě, já bych se k randěti taky přidala. :lol:

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 09.09.09 00:04

Jojo, Dajma psala :D .
Tak potom poreferuj, jak dobře se nosí, zatím je to na trhu chviličku. Mě fakt nadchnul, protože jsem si kdysi přes bazar koupila nějaký americký pouch (krásný, z jemného fleecu), ale nevhodné velikosti a dítě bylo někde u kolen, prostě to nešlo použít :roll: . Tady když na sebe navleču eSko, tak to drží úplně nádherně.

Katy2
Hvězda diskuse 50704 příspěvků 09.09.09 09:41

NO tak já musela vzít tu největší velikost, přeci jen jsem dost objemná, zkousela jsem na prodejně L, taky by šlo, ale malá tam byla fakt hodně napresovaná už teď a to má něco málo přes 4 kg, tak že by asi dlouho vak nevydržel.
Vyzkoušela jsem si tam vak i od emitexu a od Pechu a ani jeden mě teda moc nenadchnul, připadají mi strašně velké, od Pechu navíc nejde ani stáhnout kolem dítěte, emitex má aspoň tu šnůrku na stáhnutí kolem dítěte.
Ten Haipa-Daipa je fakt hezky na tělo a myslím, že klidně s nim mohu i něco dělat, aniž bych se bála, že mi dítě vypadne. :lol: No uvidíme jak to bude fungovat v praxi.
Chtěla bych vak využít i na krátké procházky, starší dcera má špatnou stabilitu, tak že máme pro ní trojkolku Loped, jen že jí nemůžu pustit jet samotnou, musím jí držet za vodící tyč, což s kočárkem jde fakt dost blbě. Tak bych zkusila chodit na procházky z vakem, no a až se neučím nějaké ty úvazy šátku, tak určitě i s šátkem. :lol:

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 09.09.09 12:32

Jo, to půjde :wink: .

A nemohla bys bonznout svoji konfekční velikost - že by to někomu dalšímu pomohlo při výběru?

Katy2
Hvězda diskuse 50704 příspěvků 09.09.09 13:06

Len-til-kah, měřím tak nějak 168cm a momentáně vážím 90 kg........jako šlo by i to L, ale jsem i dost prsatá, tak že to tam bylo fakt dost napresované. :lol:

Katy2
Hvězda diskuse 50704 příspěvků 11.09.09 20:13

Tak jsem si dnes byla vyzvednout baby vak a jsem fakt nadšená, fakt super, vřele doporučuji.
A tady dvě fotečky ELišky ve vaku (fotila jsem sama, tak že toho až tak moc vidět není)

http://img5.rajce.idnes.cz/…P1280063.JPG

http://img5.rajce.idnes.cz/…P1280066.JPG

AleF 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.13 15:52

Holky prosím o malou pomoc. Vak jsem dostala darem, jenže je to eLko a já jsem docela prcek. Bohužel jej nemám jak vyměnit, žiju v zahraničí… risknu to a zmenším si jej, jen nevím, jak moc. Mohli byste mi prosím některá, kdo má vel. S i M změřit délku obvodu? Díky moc!

Khalesi
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 21.05.14 10:57

Zdravím maminky a prosím o info…
Jak jste s vakem spokojené a jak moc vám vyhovuje nebo ne na čerstvé miminko? prcka čekám v říjnu ale potřebuju starší dceru vodit do školky kam nesmějí kočárky… tudíž musím nechat vozidlo venku a s prckem dovnitř, potřebuju tedy něco rychlého na nandání a obsluhu a aby se tam mimču bylo dobře. Co myslíte, má tenhle vak smysl? Popřípadě jiné návrhy? Díky moc, K.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >