Cena UM Babydream

30420
27.8.11 23:12

no to asi nejlíp zjistíš, když zajdeš do Rossmana  :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Rossmann Babydream kojenecké mléko?

Přidejte zkušenost s Rossmann Babydrea...
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20557
27.8.11 23:15

129.-Kč

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
607
28.8.11 08:40

Ahoj-je sice levné,ale mě se nikdy nepodařilo rozmíchat ho bez hrudek.Dělala jsem přesně podle návodu a pořád hrudky.V této cenové kategorii je lepší Babylove z Dm. Nehrudkuje a ani nemusím dodržovat přesnou teplotu při rozmíchání.Stojí také 129,–Kc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29577
28.8.11 09:53
Minutet píše:
Ahoj-je sice levné,ale mě se nikdy nepodařilo rozmíchat ho bez hrudek.Dělala jsem přesně podle návodu a pořád hrudky.V této cenové kategorii je lepší Babylove z Dm. Nehrudkuje a ani nemusím dodržovat přesnou teplotu při rozmíchání.Stojí také 129,–Kc

tak tak

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35545
28.8.11 11:57
Minutet píše:
Ahoj-je sice levné,ale mě se nikdy nepodařilo rozmíchat ho bez hrudek.Dělala jsem přesně podle návodu a pořád hrudky.V této cenové kategorii je lepší Babylove z Dm. Nehrudkuje a ani nemusím dodržovat přesnou teplotu při rozmíchání.Stojí také 129,–Kc

Jaké hrudky? :think: já je tam nemám nebo jsem si nevšimla :oops: normálně dám pět šest odměrek a zakloktám :think: :lol: Kupuji ze zásady v akci za 90kč :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
607
28.8.11 12:08

No já nevím-hrudky jsem tam měla vždycky-malej má kvůli blinkání malinkou dírku v dudlíku,aby nehltal a tak jsem měla dost problémy. Právě to z DM taky jen zakloktám a hotovo. Ale je to jen moje zkušenost. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
28.8.11 14:55

mě se tam taky dělaly hrudky :poblion: takže kupuju to z DM a to je super, Dávam jen do kaše a když dam 25% slevu :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35545
28.8.11 14:55

No tak to může být tím, že já dávám až od roka, takže to tolik nesleduji :nevim: Ty máš malé mimčo :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Laktační poradna

Ikona - Anna Musilová

MVDr. Anna Musilová