Laktační poradna
MVDr. Anna Musilová
Máte zkušenost s Rossmann Babydream kojenecké mléko?
Přidejte zkušenost s Rossmann Babydrea...Ahoj-je sice levné,ale mě se nikdy nepodařilo rozmíchat ho bez hrudek.Dělala jsem přesně podle návodu a pořád hrudky.V této cenové kategorii je lepší Babylove z Dm. Nehrudkuje a ani nemusím dodržovat přesnou teplotu při rozmíchání.Stojí také 129,–Kc
Minutet píše:
Ahoj-je sice levné,ale mě se nikdy nepodařilo rozmíchat ho bez hrudek.Dělala jsem přesně podle návodu a pořád hrudky.V této cenové kategorii je lepší Babylove z Dm. Nehrudkuje a ani nemusím dodržovat přesnou teplotu při rozmíchání.Stojí také 129,–Kc
tak tak
Minutet píše:
Ahoj-je sice levné,ale mě se nikdy nepodařilo rozmíchat ho bez hrudek.Dělala jsem přesně podle návodu a pořád hrudky.V této cenové kategorii je lepší Babylove z Dm. Nehrudkuje a ani nemusím dodržovat přesnou teplotu při rozmíchání.Stojí také 129,–Kc
Jaké hrudky?
já je tam nemám nebo jsem si nevšimla
normálně dám pět šest odměrek a zakloktám
Kupuji ze zásady v akci za 90kč ![]()
No já nevím-hrudky jsem tam měla vždycky-malej má kvůli blinkání malinkou dírku v dudlíku,aby nehltal a tak jsem měla dost problémy. Právě to z DM taky jen zakloktám a hotovo. Ale je to jen moje zkušenost. ![]()
mě se tam taky dělaly hrudky
takže kupuju to z DM a to je super, Dávam jen do kaše a když dam 25% slevu ![]()
No tak to může být tím, že já dávám až od roka, takže to tolik nesleduji
Ty máš malé mimčo ![]()