Cena UM Babydream

Anonymní
27.8.11 22:57

babydream um

kolik stoji?dik

• Citovat
  • Upravit

Máte zkušenost s Rossmann Babydream kojenecké mléko?

Přidejte zkušenost s Rossmann Babydrea...
Napsat příspěvek

Reakce:

30420
27.8.11 23:12

no to asi nejlíp zjistíš, když zajdeš do Rossmana  :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20554
27.8.11 23:15

129.-Kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
604
28.8.11 08:40

Ahoj-je sice levné,ale mě se nikdy nepodařilo rozmíchat ho bez hrudek.Dělala jsem přesně podle návodu a pořád hrudky.V této cenové kategorii je lepší Babylove z Dm. Nehrudkuje a ani nemusím dodržovat přesnou teplotu při rozmíchání.Stojí také 129,–Kc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28885
28.8.11 09:53
Minutet píše:
Ahoj-je sice levné,ale mě se nikdy nepodařilo rozmíchat ho bez hrudek.Dělala jsem přesně podle návodu a pořád hrudky.V této cenové kategorii je lepší Babylove z Dm. Nehrudkuje a ani nemusím dodržovat přesnou teplotu při rozmíchání.Stojí také 129,–Kc

tak tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
28.8.11 11:57
Minutet píše:

Jaké hrudky? :think: já je tam nemám nebo jsem si nevšimla :oops: normálně dám pět šest odměrek a zakloktám :think: :lol: Kupuji ze zásady v akci za 90kč :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
604
28.8.11 12:08

No já nevím-hrudky jsem tam měla vždycky-malej má kvůli blinkání malinkou dírku v dudlíku,aby nehltal a tak jsem měla dost problémy. Právě to z DM taky jen zakloktám a hotovo. Ale je to jen moje zkušenost. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50640
28.8.11 14:55

mě se tam taky dělaly hrudky :poblion: takže kupuju to z DM a to je super, Dávam jen do kaše a když dam 25% slevu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
28.8.11 14:55

No tak to může být tím, že já dávám až od roka, takže to tolik nesleduji :nevim: Ty máš malé mimčo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama