Bandelettky proti odírání stehen

15766
20.6.20 14:11

Bandelettky proti odírání stehen

Ahoj holky,
roky bojuju s odíráním stehen. I když zhubnu a zpevním tělo, stehna se stejně šmrdlají o sebe a já jsem kvůli tomu přestala nosit šaty a sukně. Teď jsem objevila bandelttky. Vypadá to super, recenze jsou na to dobré, ale zajímala by mě jedna věc. Na trhu jsou buď originál, cena kolem pětistovky, nebo o víc než polovinu levnější. Ráda bych znala vaše zkušenosti. Vrozená šetrnost mě láká koupit ty levnější, ale zase bych nechtěla napodobeninu, která správně nedrží. Co se vám osvědčilo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56
20.6.20 14:27

Já jsem si koupila bandaletky v obchodě se spodním prádlem, stály cca 400 (jestli si to pamatuju dobře) a vydržely celé léto. Nikam nesjížděly, super. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
20.6.20 14:31

Já mám z Aliexpress a drží už druhou sezónu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1168
20.6.20 14:36

Mám origoš, dřív nic ani jiného nebylo, jsem spokojená a drží. Teď na MD je moc neužiju, ale když jsem po práci pádila přes celé město na bus, tak jsem to kolikrát měla až do krve rozedrané, to fakt bandeletky nad zlato. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
899
20.6.20 15:41

Klouzou mi originalni i neoriginalni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1807
20.6.20 16:55

Koupila jsem za asi 40kč z Aliexpressu a jsem spokojená. Po obvodu mají silikonový pásek, nesjíždí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13653
20.6.20 18:13

U těch levných bych se bála, že na stehnech prostě nebudou držet. A lépe drží ty obyčejné, bez krajky.

Jinak kouzlo dělá i antiperspirant namazaný na vnitřní stranu stehen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
295
20.6.20 18:15
@Ou píše:
U těch levných bych se bála, že na stehnech prostě nebudou držet. A lépe drží ty obyčejné, bez krajky.Jinak kouzlo dělá i antiperspirant namazaný na vnitřní stranu stehen.

Přesně antiperspirant, nemůžu si ho vynachválit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15766
21.6.20 00:24
@Ou píše:
U těch levných bych se bála, že na stehnech prostě nebudou držet. A lépe drží ty obyčejné, bez krajky.Jinak kouzlo dělá i antiperspirant namazaný na vnitřní stranu stehen.

Antiperspirant jsem zkoušela…nejde to, připomíná mi to jistý pocit těsně po aktu… nějak se s tím nemůžu srovnat… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15766
21.6.20 00:27

@Petula306 @Anetkamor strávila jsem hodinu u počítače, než jsem je na alíku našla, zkusila jsem objednat, tak uvidím…
Nicméně jsem se rozhodla, že objednám i originál, protože mám podezření, že ty levnější, co jsem našla v eshopech, stejně budou z aliexpresu. Tak srovnám a napíšu recenzi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1983
21.6.20 00:38

Jako levnější alternativu doporučuji tyhle. Mám je teď už tuším třetí rok a spokojenost. Ty krajkové ani nevypadají moc asexuálně :P :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13840
21.6.20 10:58

Mám ty originální, před lety snad ani jiné k sehnání nebyli. Jsem spokojená, teď uvažuji nad šortkami s ochranou proti odírání. Nemáte někdo zkušenost? Ty bandaletky jsou fajn, ale na celodenní nošení nejsou tak příjemné. Když je parno, tak trošku rozedřou kousek kůže :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1168
21.6.20 11:32
@kaja00 píše:
Mám ty originální, před lety snad ani jiné k sehnání nebyli. Jsem spokojená, teď uvažuji nad šortkami s ochranou proti odírání. Nemáte někdo zkušenost? Ty bandaletky jsou fajn, ale na celodenní nošení nejsou tak příjemné. Když je parno, tak trošku rozedřou kousek kůže :roll:

Já jsem nosívala pod sukní normální krátké fitness šortky právě na ty příležitosti, kdy je člověk celý den v pohybu a nemůže si pod sukní cokoliv popotahovat. Je to pohodlné, ale je to samozřejmě vrstva navíc, takže je v tom víc vedro, ale zase se člověk nebojí v sukni ohnout. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15766
21.6.20 11:48

@stín katedrál jo, taky jsem to tak dělala. Ale já milovala sukně v létě, protože tak krásně luftival spodek… :oops: :D. V šortkách se mi pěkně zapařila panímanda… Zkoušela jsem i různý kalhotky s nohavičkama, ale sním, že se vrátím k dlouhým šatům a chození na ostro… to byl vždycky v létě ráj… :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
21.6.20 12:10

Měla jsem nejdřív krajkové, nebyly mi příjemné, krajka škrábala a trochu se rolovaly. Byly úzké jen asi 10-12 cm, to je málo. Koupila jsem dražší hladké a širší a super. Teď jsem dostala dárkem Body Glide for her, balzám pro prevencí tření, zatím nevyzkoušeno, ale doufám, že to bude
lepší než tuhý deodorant.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama