Barefoot pro dospělé

1833
18.6.20 15:43

Barefoot pro dospělé

Ahojky. Celá rodina nosíme na výlety a procházky ponožkoboty (skinners). Mě to velmi vyhovuje a tak jsem se rozhodla koupit si Barefoot boty, asi tenisky.Jen že nabídka na nettu je velká a prodejny mám fakt z ruky. Proto by mě zajímali vaše zkušenosti. Mám dost drobnou nohu, boty vel 35 (vím že Barefoot má mít nadměrek) a nohu mám úzkou s nízkým nártem. Budu ráda za vaše tipy ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

636
18.6.20 15:49

@Oplatečka jestli máš FB, přidej se do skupiny Barefoot nejen pro děti ČR/SR. Tam Ti určitě poradí. ;) Jinak koukni třeba po Vivobarefoot, tam by ti mohly sedět juniorské velikosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1833
18.6.20 15:51
@Alushka.S píše:
@Oplatečka jestli máš FB, přidej se do skupiny Barefoot nejen pro děti ČR/SR. Tam Ti určitě poradí. ;) Jinak koukni třeba po Vivobarefoot, tam by ti mohly sedět juniorské velikosti.

Ano, na ty jsem koukala, kamarádka má takové letní dirkovane, moc se mi líbily, ale už jsou všude vyprodané :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61559
18.6.20 19:58

Já mám nejraději Leguno, to je fakt nejpohodlnější bota, co jsem kdy měla. Potvrzeno z více stran. https://www.littleshoes.cz/…o-lady-loop/ Pak Klasika Vivobarefoot- jenvíc spokojená jsem s jejich běhacíma botama. Pak jejich kozačky, paráda. Horší to bylo s Vivo Gobi, ty po měsíci vypadaj jako od kontáku. To samé jejich baleriny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
18.6.20 20:46

Mám ráda české Ahinsa shoes a naprosto zbožňuju sandály Bosky. Bosky jsem si kupovala přes net, vytiskla jsem si šablonu, abych věděla, jaká velikost mi bude sedět, chodím v nich třetí léto, nosím je kamkoli a jsou čím dál pohodlnější, jak se přizpůsobují noze. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama