Barva kuchyně - šedá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 20:33
Barva kuchyne - seda?

Ahoj, jak se vam libi sede kuchyne? Ja jsem vzdy chtela bilou, jenze ted ji ma kazdy a tak nejak se mi to okoukalo. Zajimalo by me hlavne, jestli ji nekdo mate, jak se vam udrzuje, jestli se vam neokoukala po case a v jakem stylu se vam nejvic libi (jestli moderni - leskla hladka, nebo spise trosku do vintage…)… jsme trochu nerozhodni. Nedavno jsme chodili po Ikea a videla jsem kombinaci dreva, bile a zelene, normalne bych rekla, ze to musi byt hruza, ale ona vypadala vazne uzasne. Tak mirne zvazuju i takovou variantu, jenze mame kuchyn spojenou s obyvakem a tak jde i o to, jak potom to sladit. Tedy to je dilema i v pripade sede. Bila se krasne hodi ke drevu, tam problem neni. Co si myslite vy? Jo a chteli bychom do 80tis bez spotrebicu. Je to mensi panelakova kuchyne, ale rada bych malicky ostruvek.

Reakce:
iiiv
Extra třída :D 11041 příspěvků 12.01.19 20:39

dejte si co se vám líbí. Časem můžete dvířka vyměnit za jiná.

Kriss Tina
Kelišová 6990 příspěvků 12.01.19 20:39

Máme bílou a je to děs, nikdy více, na údržbu je to hrůza. Ségra si teď kupuje šedou, takovou matnou v kombinaci s tmavě růžovou a to je teda vzhledově hrozný. Já osobně jsem pro dřevo, po zkušenosti s bílou už budu chtít jenom přírodní materiál. Moje mamka má dřevěnou v kombinaci se zelenou (takovou světle zelenou, studeny odstín) a vypadá to moc pěkně :)

Ornwen
Závislačka 4812 příspěvků 1 inzerát 12.01.19 20:46

Mame šedou kuchyni (korpus bílá, dvířka šedá). Měla byt spíš písková, ale než se dostal k výrobě, zjistil, že se to přestalo vyrábět. Takže na rychlo výběr z katalogu z netu. Je to šedá supermat (to jsem si nevšimla). Do toho matu bych nešla. Jestli jsi citlivka na otisky, ty celkem jsou. Mame šedostříbrnou podlahu a desku takovej ten jakoby tmavý teraso (bílý, šedý, černý ťupky). Dlaždice za tím zeleno bílý. Ze začátku mi to přišlo tmavý, ale zase ta šedá ve velké ploše vypadá imho líp, než by vypadala ta písková/béžová. Až pořídím i nerez myčku a lednici, tak to bude super.

přemýšlela jsem o jiné barvě vrchních skříněk a to mi truhlář rozmluvil, že to bude vypadat blbě. A asi by to tak i bylo, protože vysoká skříň by měla jednu barvu celá a ty vrchní hned vedle jinou.

Byla před 5 lety od truhláře, chtěla jsem se vejít do 70 a vešel se. Po těch pěti letech si různě sedají dvířka a je třeba upravovat. to je asi normální. Šuplíky mají pomalejší dojezd, dveře normální i nahoře (jsem malá, výklopy bych ani nechtěla)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 21:06

Mam sedo-zelenou :mrgreen:
Spodni skrinky sedy lesk, horni matna zelená, je to taky ikea, ale ani jednu uz tuším nemaj.. Puvodne jsme chtěli úplně neco jinyho, ale nez jsme dosli ke kuchyni, tak uz taky nebyla :mrgreen:
Tak jsem různe hledala a nasla tohle.. Zkusila jsem to do toho jejich planovace a kupodivu to vypadalo dobre.. Ale nebyl tam moc videt ten rozdil mezi matem a laskem, tak jsme to riskli a prekvapive to k sobe docela i jde :mrgreen:
Ale, na sedy leskly jsou videt patlanice od deti ale jde to dobre vylestit, během chvíle je jak nová.. Horni skrinky se tolik nezapatlaj ale taky se stane, ze ji nezavres uchytkou ale sahnes na skříňku a na ty matny mi ty otisky prijdou snad jeste horsi..
Kamaradka ma taky tuhle sedou a v kombinaci s nerez a ten nerez jako des :mrgreen:

lusy.lus
Kecalka 311 příspěvků 12.01.19 21:11

Máme světle šedou v lesku, na zemi dubovou podlahu a super. Udržuje se to v pohodě a podle nás to vypadá i s tím dřevem hezky.

Mongi
Povídálka 45 příspěvků 51 inzerátů 12.01.19 21:14

My máme bílou, ale ne úplně zářivě bílou. A něco mezi leskem a matem, spíš jsou tak jakoby rýhy a vypadá trochu třpytivě. Nevím, jak to popsat.. Původně jsem chtěla šedou, kombinaci světlé a tmavé. Tahle bílá mi pak ve vzorníku padla do oka a je krásná. Údržba je super. Když je děti popatlají špinavýma rukama, otřu vlhkým hadříkem a je to.

Uživatel je onlineGabinkaCh
Závislačka 2961 příspěvků 12.01.19 22:45

Šedou bych nechtěla.Blbá barva do kuchyně

tininas
Ukecaná baba ;) 1481 příspěvků 12.01.19 23:03
@Anonymní píše:
Ahoj, jak se vam libi sede kuchyne? Ja jsem vzdy chtela bilou, jenze ted ji ma kazdy a tak nejak se mi to okoukalo. Zajimalo by me hlavne, jestli ji nekdo mate, jak se vam udrzuje, jestli se vam neokoukala po case a v jakem stylu se vam nejvic libi (jestli moderni - leskla hladka, nebo spise trosku do vintage…)… jsme trochu nerozhodni. Nedavno jsme chodili po Ikea a videla jsem kombinaci dreva, bile a zelene, normalne bych rekla, ze to musi byt hruza, ale ona vypadala vazne uzasne. Tak mirne zvazuju i takovou variantu, jenze mame kuchyn spojenou s obyvakem a tak jde i o to, jak potom to sladit. Tedy to je dilema i v pripade sede. Bila se krasne hodi ke drevu, tam problem neni. Co si myslite vy? Jo a chteli bychom do 80tis bez spotrebicu. Je to mensi panelakova kuchyne, ale rada bych malicky ostruvek.

Ahoj.

Mám kombinaci světlé dřevo (pracovní plocha a spodní dvířka) a matná šedá (vrchní dvířka). Skvěle se to kombinuje s nerez spotřebiči. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >