Barva mých vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 22:18
Barva mých vlasů

Ahoj holky, už nevím kam to napsat tam to zkusím napsat sem :D Mám ten ztahlou zesvetlovacem z černé barvy… Takovou blond-oranzovou barvu na vlasech… A chci se zeptat jakou barvu od které značky se nabarvit na HNĚDO aby mi z toho zase nevznikla černá barva… Vdzycky ze všech hnědých barev mi vznikla úplně černá? Tak jakou prosím? Už jsem z toho zoufalá a na kadeřnici nemáme peníze tak potřebuju nějakou barvu do 200 Kč… Dekuju :nevim: :srdce: :hug: :pocitac:

Reakce:
ančapepča
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 20.04.19 22:24

Barva Tmavá blond chytá do světle hněda

Run
Generální žvanilka 20659 příspěvků 20.04.19 22:25

Taky jsem doma blbnula. A s tím co popisuješ šla ke kadeřnici. A pak nechala hodně ostříhat. A až pak začala kupovat v drogerii. Kupuju blond popelavou a dělá hezky světle hnědou. Všechny hnědý dělají černý.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14345 příspěvků 20.04.19 22:27

Já to dělám tak, ze si vyberu barvu a pak od té samé značky koupím o dva odstíny světlejší. Zatím to vyšlo skoro vždycky :)

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 20.04.19 22:31

Kup světlejší odstín než chceš.

Tiffany1
Závislačka 3938 příspěvků 20.04.19 22:46

Holka, abys s popelavou blond nešla do měděna, upřímně, vlastně skoro s každou hnědou, kdyz mas skoro oranžový podklad, pokud nepujde do černá, a nebude hodne tmavá, tak si myslim, ze těch červených pigmentu se jentak nezbavíš :think:. Ale nejsem kadernice, treba se mýlím. Jen uz jsem taky zkousela kde co :D

Pipet
Generální žvanilka 24252 příspěvků 20.04.19 22:55

Nějakou, co má na krabičce 7.1 nebo 7.0
ale co to udělá na těch odbarvených, těžko říct

stinga
Kelišová 6422 příspěvků 2 inzeráty 21.04.19 00:32

@Tiffany1 červené pigmenty se vymývají právě hrozně rychle

Halamka
Závislačka 4019 příspěvků 21.04.19 07:55

Zjistila jsem, že oranžová a modrá = hnědá.
Je na prd, že máš tak odbarvené vlasy. Já bych zkusila asi právě zrzavou. Ale já tedy, i když mám na hlavě ne to, co jsem chtěla, tak to podám tak, že tohle právě jsem chtěla :mrgreen:

Tiffany1
Závislačka 3938 příspěvků 21.04.19 07:59

@stinga Vymyvají, když jde o barvu, ale myslim, ze pokud si tu oranžovou vytvořila odbarvením, tak to dolů jentak nedostane… :nevim:. Ale, jak rikam, nejsem kadernice. Chtela bych videt fotky před a po… :) a druhy barev, jak to dopadlo :)

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 21.04.19 09:31

@Tiffany1 jenže její oranžovej podklad není způsobeny barvou, ale právě absencí barevných pigmentů. Jine by to bylo, kdyby byla obarvena na zrzavou. Nicméně to nezaručuje, že barva chytne jak má, protože ve vzornikach a na krabičkách se počítá s přirozenou barvou vlasů, na odbarvené bude pravděpodobně chytat tmavší (a možná flekatě, pokud má ten odbarvený podklad nerovnoměrný), proto je lepší vzít barvu aspoň o 2 odstíny světlejší a kdyby chytla špatně dá se to ještě jednou přebarvit třeba tou o odstín tmavší.

Tiffany1
Závislačka 3938 příspěvků 21.04.19 09:33

@Kriss Tina Aha… tak jsem chytrejsi. Radši to uz nějaký ten rok nechávám na odbornicich. Moje domaci metody nikdy nebyly moc dobre :mrgreen:

PeetaKo
Povídálka 38 příspěvků 21.04.19 15:02

Mě tu černou dělaly skoro všechny hnědé odstíny, až jsem vyzkoušela od Palette odstín N6 (ta klasická fialová krabička). Nevím jaké má přesně jméno, ale je to nějaká středně plavá. Své vlasy mám takovou „myší“ hnědou a tahle barva chytá hezky do hněda a do měděna se (alespoň mě) nevymývá. :palec:

Váš příspěvek
Reklama