Bat se-ci nebat???

stildu
5.11.09 17:33

Bat se-ci nebat???

Hezky vecer,mam dotaz a doufam,ze me tu trosku uklidnite.Jsem osm mes.od druheho porodu.HA neberu.S manzelem pouzivame kondom,ale parkrat byla prerusovana souloz.Menzes prisel po pul roce,byl klasicky,jak jsem byla zvykla.Vzdy dosel,ale nepravidelne.Celou dobu jsem kojila.Minuly mesic jsem to mela prvniho v mesici a ted cekam a zacinam se bat.Musim rict,ze jsem ale cca pred 14 dny prestala uplne kojit.Je mozne,ze se menzes nedostavil diky hormonalni zmene,nebo se mam bat tehu?Tedy bat…Samozrejmne bych detatko pryc nedala,ale bylo by treti a mame pidi byt a nevim,jak bychom to zvladli…Nemate zkusenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4471
5.11.09 17:56

Myslím, že je čas na těhotenský test. A dej vědět výsledek. :-)
Výkyvy hormonů asi jsou, takže na pravidelnost M rozhodně nespoléhej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
5.11.09 19:00

Po ukončení koja by mě zpoždění moc nepřekvapilo - ale i já doporučuji test - pak budeš vědět jestli mít hlavu v pejru z třetího miminka nebo být v klidu…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
stildu
5.11.09 19:26

Tak ja to zitra zkusim testnout,ale jsem slaboch,nemam stale odvahu…Ono mi stejne nic jineho nezbude.Diky a ja pisnu,jak jsem dopadla.Snad to bude jen zpozdeni,ci nejake srovnavani hormonu.

• Nahlásit
  • Citovat
29640
5.11.09 20:37

No pises, ze to mas nepravidelne… ja prvnich par mesicu taky, klidne plus minus tyden dva, srovnalo se to postupne. Drzim palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5018
5.11.09 20:42

Jsem 15 měsíců od porodu, 5 měsíců nekojím a menstruace pořád chodí nepravidelně, teprve se to srovnává…takže možné to je, test bych si na tvém místě určitě udělala.
Držím palce, ať to dopadne jak si přeješ. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama