Qlaira a oddáleni / vynechání MS?

2964
1.11.09 23:08

Qlaira a oddaleni/vynechani MS?

Ahoj,

beru kratce vicefazovou kombinovanou Qlairu a v tomhle cyklu bych potrebovala oddalit/vynechat MS. Muzete mi prosim nekdo zkusenejsi poradit, jak na to (ktere pilulky vynechat a ktere vzit z noveho platicka)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2964
12.11.09 00:06

Kdybyste to nektera potrebovala, prokonzultovala jsem to s gyndr a tu je rada:
Dobrat zlute pilulky az po cislo 24 (vcetne) a pak hned zacit z dalsiho baleni zase zlute, tj. od cisla 8. Druhe platicko normalne dobrat a zbyle pilule vyhodit (25 - 28 z prvniho a 1-7 z druheho) :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MarciB
8.3.10 12:38

Ahoj, strávila jsem dlouhé chvíle hledáním toho, jak na vynechání menses u Qlairy, co hlas, to jiný názor. Nebyla mi schopna poradit ani moje dr. Tento návod mi přijde nejschůdnější, opravdu to funguje, máte vyzkoušeno??? Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
kjaksjoiweu
15.7.12 20:53

odpověď

Ahoj, to mi připadá jako normální logický postup, který dr. vymyslela na základě dávkování hormonů v této HA (vymyslela bych ho i já) četla jsem i postup, kde 27 28 užiješ obě v 1 den, placeba vynecháš a v den, kdy jsi měla brát 1.placebo si vezmeš 1.tabl. z nového bal. já tuto HA užívám asi rok (moc spokojená s ní nejsem, měmí mi nález na čípku, krvácím po styku a pod., což jiné Ha nedělaly)ale myslím si, že 2. postup by mi nepomohl (placeba vynechávám vždy a krvácím stějně až když beru 3. tabl. z nového bal. Každopádně si myslím, že bychom neměly být rozmazlené a jednou ten menzes na dovči přežít. Totiž nejvíce názorů, co jsem četla od doktorů naznačovalo, že tato HA není vhodná k oddálení a víc k tomu nevysvětleno- asi nemůžou sdělit vše. Nerýpala bych proto do toho a nechala to plynout, jak to běží.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama