Batoh - zapínání přes prsa

1844
1.6.11 09:32

batoh - zapínání přes prsa

ahoj holky, potřebuji poradit. koupili jsme Natálce batůžek a problém je ten že jí padají ramínka z ramen, nevím jak to napsat. manžel má na batohu takové spony aby mu to nepadalo. zapíná se to přes prsa. uvažuji o něčem takovém ale vůbec nevím jak to tam našít nebo to odnést ke švadleně ale nevím kolik to bude stát :nevim: . tak prosím o radu. moc děkuji renča :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16302
1.6.11 09:36

jen pro příště- např. Tchibo už prodává s těmi popruhy a je to :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1844
1.6.11 09:39

já jsem nechala batůžek ušít se jménem a koníčkem ale nedošlo mi že to bude padat. dostala ho k vánocům a jelikož to nedrží tak ho nechce moc nosit. ale díky za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1946
1.6.11 09:44

A má ho Tchibo teď v kolekci? Taky ho scháním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16302
1.6.11 09:45

máme je doma dýl :think:
nynější kolekce to asi nebude, resp. ted tam není dětské zboží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5431
1.6.11 09:47

Já takový batůžek se sponou přes prsa kupovala holčičce ve Sportissimu tuším za 319 Kč. A je super. Jak malá do té doby batohy nosit nechtěla, tak tenhle naopak nechce sundat ze zad :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16302
1.6.11 09:47
Diggy píše:
já jsem nechala batůžek ušít se jménem a koníčkem ale nedošlo mi že to bude padat. dostala ho k vánocům a jelikož to nedrží tak ho nechce moc nosit. ale díky za radu.

já bych je zkusila zanést švadlence k došití. zkus pohledat v galenterii či ze starého batohu odstřihnout

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16302
1.6.11 09:48
tterka píše:
Já takový batůžek se sponou přes prsa kupovala holčičce ve Sportissimu tuším za 319 Kč. A je super. Jak malá do té doby batohy nosit nechtěla, tak tenhle naopak nechce sundat ze zad :lol: :lol: :lol:

já si na tom batohu při nákupu ani nevšimla, ale syn to hned objevil a důležitě zapínal :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
1.6.11 10:47
Diggy píše:
ahoj holky, potřebuji poradit. koupili jsme Natálce batůžek a problém je ten že jí padají ramínka z ramen, nevím jak to napsat. manžel má na batohu takové spony aby mu to nepadalo. zapíná se to přes prsa. uvažuji o něčem takovém ale vůbec nevím jak to tam našít nebo to odnést ke švadleně ale nevím kolik to bude stát :nevim: . tak prosím o radu. moc děkuji renča :dance:

Ahoj. Řešila jsem to asi před měsícem. Anežka má takový batoh (bez popruhů) už několik let, ale protože VŠECHNY děti mají batoh zapínací (což je překladu přesně to, co popisuješ), tak jsem jí tam to zapínání přidělala. Žádný problém a Anežka je spokojená. Já ho mám na svém batohu taky, ale nepoužívám to, takže jsem si to z něj sundala a připevnila na ten její. Jen jsem kolem popruhů našila stuhu (tak, aby to moc nesjíždělo, ale dalo se s tím trochu posunovat) a k tomu přidělala to moje zapínání. Pokud nic takového nemáš, tak sponky se určitě dají koupit v galenterce a pak už stačí jen stuha, jejíž jeden konec připevníš k popruhům na batohu a druhý ke sponkám. Vyfotila bych ti to, ale Anežka má dneska zrovna batoh ve školce. Švadlena si s tím poradí určitě, ale přijde mi to zbytečný, pokud nemáš někoho známého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
1.6.11 11:04

Ja jsme to vyresila tak, ze jsem na ty popruhy privazala maslicky a synovi to normalne zavazuji na maslicku. Je pravda, ze si to zatim sam nezapne, ale to by si asi nezapl ani sponku. Navic jeste je maly, aby nekde chodil sam takze mu to vzdy nekdo zavaze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama