Batole mrka a mzoura

997
7.1.21 10:05

batole mrka a mzoura

Ahoj, predem rikam, ze jsme samozrejme objednani k ocni lekarce, ale zajimalo by me jestli nema nekdo podobnou zkusenost. Mam doma sestnactimesicni batole a posledni cca 3 tydny jsem si vsimla, ze hodne mzoura, kdyz potrebuje na neco zaostrit (knizka, televize, kdyz kouka z okna..) a hodne u toho mrka. Mate nekdo zkusenost? Bojim se nejake ocni vady :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66748
7.1.21 12:29

Moje deti maji od cca jednoho roku 3,5 dioptrie a nemzouraly nikdy. Cekaka bych asi dioptrie a vic. Doted jste na ocnim nebyli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66748
7.1.21 12:38

@klenott ale na druhou stranu, ja je bikdy dukladne nepozorovala. Zvyseneho mrkani bych si nevsimla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7865
7.1.21 12:39

Boj se, oční vada to nejspíš bude… Ale taky se zajimej o oční cvičení u ortoptisty, v mnoha případech pomůže a dětské oko se vyvíjí cca do 6 let věku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
7.1.21 13:27

Nemyslím se, že zrovna oční vady je potřeba se bát. Tím nemyslím, že ji dítě nemůže mít, ale že to přece není nic hrozného. Mně jedno dítě mzouralo a mrkalo a oční vadu nemá. Pomohlo pár dní prokapavani ocu flashem, asi tam měl nějaký bordel nebo počínající zánět, kdo ví. Druhé ditw nemzoura, nemrka, ale oční vadu asi mít bude, tvrdí totiž, že blbě vidí, jsme objednání na oční.. takže já bych se podle nějakého mrkani neřídila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat