Baví vás zařizovt byt?

860
23.1.06 16:52

bavi vas zarizovat byt?

Ahoj holky,
jen nemuzu najit diskuzi o domcich, ktera tu nedavno probehla. Na www.euroline.cz si muzete stahnout programek na zarizovani a vybaveni bytu, baracku. Je to docela fajn si takhle pohrat, kdyz nemate co delat a miminka spi…

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1234
23.1.06 17:14

Ahoj Radulko,
nějak to na těch stránkách nemůžu najít, pomůžeš mi prosím, kde to mám hledat?
Tohle je zrovna věc, která mě baví a ráda bych si ten program zkusila.
Dík moc.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
23.1.06 17:20

Už jsem to našla!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1296
23.1.06 17:28

https://www.emimino.cz/modules.php?…

Myslíš tohle ???

Mě zařizování bytu baví a miluju ho. Akorát by mohlp být víc korunek :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
23.1.06 18:00

Hrozně mě to baví vymýšlet. Co, kam, jak, barvy… hromada vystříhaných papírků a půdorysů a šoupat „nábytkem“. Ale strááášně nerada nakupuju… :-)) Navíc si příliš často udělám příliš konkrétní představu o nějakém kousku nábytku nebo doplňku a pak to nemůžu sehnat. Vážně závidím lidem, co prostě obejdou pár obchoďáků a dokážou si tam vybrat :-))
A malý typ na závěr drobné poznámky: http://www.sindelar-nabytek.cz/
Byli vstřícní, když došlo na atypy, nábytek je moc pěkný a kvalitní a za výtečné ceny :-) (Teda, některé kousky jsou moc rustikální, ale když si to nechá dát člověk dohromady bez těch pokrouceninek, je to akorát :-D)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
25.1.06 08:15

rasiko trochu mi pripominas kamosku ta si vzdy neco vymysli podle svych predstav a pak to nikde nemuze sehnat:-)
jinak ja taky hrozne rada vybavuju byt a divam se nabarcky a rikam si co kde ajak bych dala¨:-)nedavno jsme predelavali byt tak to jsem byla ve svem zivlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
25.1.06 11:23

Ahojte,

holky… kde to je?

Já nestíhám, nemám čas to hledat. Děkuji moc !!!

:roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9458
14.3.15 22:21

Hooodně stará diskuze, rozjedeme to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6079
14.3.15 22:37

Jsem pro :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9458
14.3.15 22:42
@mlsalkaM píše:
Jsem pro :palec:

tak začni :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6079
14.3.15 22:45

:P OK. Miluju chytré řešení úložných prostor. Takový to využití beze zbytku. Teď budem zařizovat obývak, tak se těším

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9458
14.3.15 22:57
@mlsalkaM píše: :P OK. Miluju chytré řešení úložných prostor. Takový to využití beze zbytku. Teď budem zařizovat obývak, tak se těším

no, to mi povídej. uložné prostory, to je moje. manžel se směje, že jsem na krabičky. je tedy fakt, že kam to jde, strčím krabici, krabičku nebo nějakej organizer na věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30843
15.3.15 01:44
@tasa píše:
no, to mi povídej. uložné prostory, to je moje. manžel se směje, že jsem na krabičky. je tedy fakt, že kam to jde, strčím krabici, krabičku nebo nějakej organizer na věci.

já už si nastrkala krabičky i do zásobárny s jídlem, musela jsem si to v těch šuplíkách rozdělit, aby to bylo přehledné :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
15.3.15 05:33

Jeee ja bych zarizovala. Ale partnera k tomu potrrbuji a ten nechce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10058
15.3.15 06:37

Mám v obytném obývacím pokoji nábytek tak 35 roků starý. S tmavou vysokou stěnou. Ráda bych měla nový pokoj. Světlejší. Ráda bych měla - jako dosud - hodně místa pro mé knihy. Zatím si jen prohlížím letáky, co házejí do schránky. Obchod s nábytkem u nás není, musela bych někam jet… zatím jsem v počátečním stádiu, že se mi to staré nelíbí a že bych chtěla něco světlejšího… Jak byste postupovaly vy, kdybyste se odhodlávaly ke změně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama