Bavlněné čtvercovky vhodné do sušičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Amiraa
Povídálka 21 příspěvků 30.03.19 20:01
Bavlněné čtvercovky vhodné do sušičky

Ahoj látkařky,

Právě jsem vytáhla ze sušičky 100% bavlněný látkovky - čtverce (první praní před použitím) a jsou krepatý, vlnkatý, nadejchaný a do původního tvaru a struktury maji daleko :roll:

Nemáte tip na bavlněný čtvercovky, který se daji v pohodě a bez poškození sušit v sušičce?

A dá se nějak napravit ten stav, ke kterýmu jsem došla? :?

Díky za rady porady!

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66144 příspěvků 30.03.19 20:04

@Amiraa Zadny, tohle chovani je dane vazbou, ktera se na pliny pouziva… Nicmene tenhle vzhled nema na funkci vliv. A pokud ho chces „napravit“, tak zehlicku a pilne zehlit.

Příspěvek upraven 30.03.19 v 20:08

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 30.03.19 20:07

Tak já po vyprání měla čtvercový taky vlnkaty a nadejchany, když je chceš pěkné musíš je prostě poctivě žehlit, tohle je zrovna materiál, který ze sušičky nebude jako po vyzehleni :D

Káťa19
Extra třída :D 12054 příspěvků 18 inzerátů 30.03.19 20:16

To neni susickou, uz jen po vyprani takove budou.. Je to typem pleny. Mam pleny jeste po me a ty to nedelaji ani v susicce :?

ugluk
Hvězda diskuse 46292 příspěvků 30.03.19 21:09

Mně původní tvar a strukturu drží jenom těch pár kousků, který byly od počátku jako poloprůhledný struhadlo, těm to možná i pomohlo :lol: Jinak nejhorší je sušička na bambusový čtverce, ty jsou časem jak hadr na podlahu a smrskly se na půlku. Kupodivu normální moderní přebalovací látkovky dávají sušičku s přehledem a jsou pak pěkně nadýchaný. Ale zas čtverce schnou luxusně rychle i na šňůře, takže je prostě do sušičky nedávat, pokud ti ta změna vadí.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16216 příspěvků 30.03.19 21:56

Napravit to lze, vyper je a pověs na slunicko. Vždy v létě na chalupě žasnu, jak mohou pěkně vypadat, když se neruší v sušičce.

Váš příspěvek
Reklama