Bazén Bestway 2,44 průměr

Twitter
29.3.16 23:07

Bazén Bestway 2,44 průměr

Chceme si koupit přes internet bazén. Kvůli malým dětem spíš menší, tak jsme se rozhodli pro Bestway 2,44m průměr. Jenom nevím, jakou pískovou filtraci k němu pořídit. Vůbec se v tom nevyznám. V jedné nabídce doporučují kartušovou, ale chceme raději tu pískovou. Nemáte někdo takový bazén doma?
Našla jsem akorát dop. pískovou tady tu http://www.akce-bazeny.cz/…--2000l.html. Je ale dostačující? :nevim:
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
54947
30.3.16 00:08

My jsme šli do Mountfieldu vybrali si bazén s tím kruhem a oni nám poradili co dokoupit, jakou filtraci. Schůdky jsme chtěli atd.
Vše jsme tam sehnali.
Máme bazén 3,66 m menší už by byl moc malý.
A myslím, že filtraci máme podobnou, trošku jinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2892
30.3.16 08:12

@Twitter Já myslím, že máme asi ten stejnej bazén a i ta filtrace vypadá podobně, určitě písková. Koupili jsme to koncem léta už v naprostým zoufalství z veder, ač jsme zarytí odpůrci bazénů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69305
30.3.16 08:16

No určitě, vždyť kolik má ten bazén litrů? 5000? Ta filtrace dá 2000 litrů za hodinu, takže je na takový bazének víc než dostačující.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69305
30.3.16 08:19

Tak dokonce má 2300litrů ten bazén, takže ta filtrace ho projede za hodinu…jestli můžu krapet zvyklat tvé přesvědčení, i pro malinké děti, kup minimálně třímetrový. Nicméně k dotazu, ta filtrace je víc než dostačující

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Twitter
30.3.16 10:26

@terinka4444 nám sem větší nevleze. Časem koupíme větší, až se na zahradě zbourá šopa. Ale to až tak za 2 roky. Zatím nám chce babička pořídit aspoň něco takového. A bude stačit. Každopádně děkuju za odpověď, objednám ho teda s touto filtrací :palec: píše se, že je k přímo k typu bazénu Bestway. Akorát k tomuto malému pořád všude nabízejí kartušové, tak jsem myslela, že tam ty pískové nějak nesedí nebo tak.

• Citovat
  • Nahlásit
78752
30.3.16 11:27

@Twitter Velikostně je naprosto dostatečný… na cachtání dětí, my ho taky máme plus velký v krabici a máme v plánu zas postavit jen ten malý, velký až děti trochu povyrostou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69305
30.3.16 11:37
@Twitter píše:
@terinka4444 nám sem větší nevleze. Časem koupíme větší, až se na zahradě zbourá šopa. Ale to až tak za 2 roky. Zatím nám chce babička pořídit aspoň něco takového. A bude stačit. Každopádně děkuju za odpověď, objednám ho teda s touto filtrací :palec: píše se, že je k přímo k typu bazénu Bestway. Akorát k tomuto malému pořád všude nabízejí kartušové, tak jsem myslela, že tam ty pískové nějak nesedí nebo tak.

no, protože jsou levnější a na to malé množství vody stačí i ta kartušová, ale písková je lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54947
30.3.16 11:44

Lepší aspoň malá kaluž vody než žádná v těch vedrech je to záchrana.

Kartusova filtrace rika muz je slabá, tu davaji k nekterym tem bazenum zdarma, písková je lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Twitter
30.3.16 18:20

Holky, děkuju :)
A když už jsem načala tohle téma, nevíte, které bazény jsou lepší, jestli Bestway nebo Tampa? Anebo je to jedno?

• Citovat
  • Nahlásit
69305
30.3.16 18:35
@Twitter píše:
Holky, děkuju :)
A když už jsem načala tohle téma, nevíte, které bazény jsou lepší, jestli Bestway nebo Tampa? Anebo je to jedno?

je to jedno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Twitter
30.3.16 19:23
@terinka4444 píše:
je to jedno
:palec: tak já jdu objednávat :)
  • Citovat
  • Nahlásit
7961
9.5.16 10:22

Solární plachta - ano, či ne?

Zdravím všechny, mám dotaz, funguje Vám solární plachta? Dokáže bazén opravdu ohřát? Mám s konstrukcí (ne ten gumový) bestway 3,66 na 1 m. Moc děkuji za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78752
9.5.16 10:25

@Pavucinkaa Solární plachtu nemáme, máme solární panel, který se připojí mezi bazen a filtraci a loni to vytáhlo v malém bazému teplotu na 37° :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7961
9.5.16 10:28

Mě zajímá ale jen solární plachta, panel kupovat určitě nechci :) Když už plachta stojí asi 500 kč a nám to přijde hodně, tak mě zajímá, zda to ohřeje, tak třeba budu mít ještě jinou odpověď :) Ale děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat