BENU plastový test

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 12:46
BENU platsový test

Ahoj holky, kolik DPO Vám ukázal cokoliv ten plastový BENU test?
 Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Hannahe
Kecalka 172 příspěvků 06.02.18 12:48

11 DPO už NÁDHERNÝ upozornuju fakt jako krásně viditelný // a pak jen sílily.. nemusela jsem nijak naklánet a zkoumat pod světlem..pak už jen sílil a pořádná dálnice tam byla tak 3dny po termínu ms…a pak teda už nesílila..neměla kam.. :D tak že jsem pak testovala na pořádný // na jistotu 25 intimed z DM

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 12:49

@Hannahe dříve než 11 DPO jsi s ním nedělala? :think: Děkuji za zkušenost :kytka:

Hannahe
Kecalka 172 příspěvků 06.02.18 12:51

Nene dřív mě to nenapadlo.. byla jsem na víkend totiž v Paříži a nechtěla jsem tam utrácet

Příkladam foto :) teď jsem 12-13tt

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18573 příspěvků 06.02.18 12:52

Holky, přesně tento test mi loni ukázal falešného ducha i když jsem těhotná nebyla

Hannahe
Kecalka 172 příspěvků 06.02.18 12:53

..jo rozebrala jsem je teda tak že jsou tu focený rozebraný.. potom abych si je mohla schovat je to moje první no talk jsem trochu jeblá na to :D

ale za mě jsou to nejlepší testy…shodli jsme se na tom i s holkama z modrýho koníku

Hannahe
Kecalka 172 příspěvků 06.02.18 12:54
@aiwwa píše:
Holky, přesně tento test mi loni ukázal falešného ducha i když jsem těhotná nebyla

Fakt jo?…tak tp je zajímavý no..pro mě to byl nejspolehlivější test ale je fakt že jsem si to potvrdila dalšíma třema..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 12:55

@Hannahe gratuluji, krásné testy :kytka: Já se ho chystám udělat ve čtvrtek to budu 7/8 DPO tak jestli je šance, aby tam něco bylo :oops:

Hannahe
Kecalka 172 příspěvků 06.02.18 12:58

Tak držím palce :) dej pak vědět

Elis95
Kecalka 250 příspěvků 06.02.18 13:02
@Anonymní píše:
@Hannahe gratuluji, krásné testy :kytka: Já se ho chystám udělat ve čtvrtek to budu 7/8 DPO tak jestli je šance, aby tam něco bylo :oops:

Ahojky :mavam: a nebude to brzy? Abys nebyla zbytečně zklamaná. Já jsem měla ovulaci řízenou doktory a ducha jsem měla 11DPO. 7-8DPO se teprve uhnizďuje :)

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18573 příspěvků 06.02.18 13:05
@Anonymní píše:
@Hannahe gratuluji, krásné testy :kytka: Já se ho chystám udělat ve čtvrtek to budu 7/8 DPO tak jestli je šance, aby tam něco bylo :oops:

proč tak brzy, měla bych strach se testovat takhle brzy, vždy až po vynechané ms

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 13:08

@Elis95 @aiwwa já jsme magor a vím, že když udělám 12DPO a nic tam nebude je jasno. Takhle je šance na ducha a v případě, že nebude je pořád prostor, aby se objevil :oops: :oops: :mrgreen: :andel:

Lucka.pr1
Nováček 4 příspěvky 21.02.18 11:18

Ahoj holky :mavam: tak teď nevím, jestli se tím testem řídit nebo opravdu dělá falešné pozitivni duchy? :roll: co myslíte? :think:

Hannahe
Kecalka 172 příspěvků 26.02.18 07:33
@Lucka.pr1 píše:
Ahoj holky :mavam: tak teď nevím, jestli se tím testem řídit nebo opravdu dělá falešné pozitivni duchy? :roll: co myslíte? :think:

to jsem měla taky a je z toho prcek v 15tt :D :D :D :dance: :dance: :dance: :dance: :srdce: :srdce: :srdce:

Chipy
Kecalka 317 příspěvků 26.02.18 09:00

Ahoj holky, v patek ma prijit ms a ja podle boleni briska, trisel a zad nejak citim, ze by to konecne mohlo vyjit. Myslite, ze ma cenu testovat nebo to mam vydrzet jestli jahody prijdou?? :dance:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >