Dr.Max, LadyMax testy zkušenosti

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DiváBára
Kecalka 314 příspěvků 05.02.18 10:44
Dr.Max /LadyMax testy 2017/2018 zkusenosti

Ahoj holky,
delsi dobu jsem netestovala, tak uz nemam zkusenosti s testy.Po trech dnech bolesti v podbřišku, jsem si rekla, ze si udelam test - Lady Max, v limitu tam byl asi stin druhe carky, ale po zaschnuti se tam objevila zcela zřetelná druha carka. 8o
Kdyz jsem si spocitala kolikaty jsem asi den, tak mi to vychazi cca tyden po ovulaci..
Má někdo zkušenosti? Delaji falešné duchy? Diky :kytka:

Nejnovější recenze z kategorie Těhotenské testy

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 7 inzerátů 05.02.18 10:48

@DiváBára mě tedy max udělal vždy druhou, nebo alespoň náznak. I když jsem nebyla. Ale udělal ji i když jsem byla :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 10838 příspěvků 05.02.18 10:49

Ano, po zaschnutí dělají falesnaky

PETRAKIM
Kecalka 146 příspěvků 05.02.18 10:49

Ne, Lady max mi vždy řekl pravdu - naposledy červenec 2017 a nyní jsem 32 tt. Ovulace mohla být klidně i dřív. Po týdnu od ovulace to horko těžko něco ukáže. To obvykle se vajíčko teprv chystá k zavrtání do dělohy.

Včelička992
Závislačka 3421 příspěvků 05.02.18 11:04

@DiváBára ja testovala testem dr max a vysel mi pozitivni 8 dni po ovulaci, tyden a neco nez mela byt menstruace a tehotna jsem byla, ale cekala jsem dvojcata, tak ta citlivost byla asi vyssi, ale mozne to je v tvem pripade.

P4ja
Kelišová 6582 příspěvků 05.02.18 11:07

@DiváBára Pokud je v limitu duch, tak je to ok. Ale po limitu mně snad všechny testy ukázaly čárku a nebyla jsem.
Když jsem byla, tak se duch udělal skoro hned a při těch pozdějších testech okamžitě najela dálnice.

DiváBára
Kecalka 314 příspěvků 05.02.18 11:23

Vsem dekuji za odpovedi..jen mě zajímalo, jak je to ted s kvalitou testu :D Uz dve deti mam, tak vim co a jak :lol: ale právě proto jsem delala test, ptz ty bolesti v podbrisku jsou divné..prikladam fotku, ve skutecnosti by carku neprehledl ani manzel..no uvidime, pockam si na ms..

P4ja
Kelišová 6582 příspěvků 05.02.18 11:36

@DiváBára Hele já bych řekla, že jsou kvalitní a spolehlivé. Ale musí se používat podle návodu a odečítat tak, jak je v návodu, takže bych nespoléhala na nějakého ducha třeba za hodinu.
Jinak já nic nevidím :(

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 05.02.18 11:41

Ja tam ducha vidim, ale musim hodne hledat :mrgreen: kazdopadne souhlasim, odecitat podle navodu, po limitu nelze pocitat ;)

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 7 inzerátů 05.02.18 11:49

@DiváBára ja to tedy nemusím ani zvětšovat a vidim. Tak uvidis. :)

Laurie
Kecalka 387 příspěvků 05.02.18 12:20

Týden po ovulaci je hrozně brzo, leda by si fakt otěhotněla dřív. Případně bych zkusila ten digitální co ukazuje týdny těhotenství.
Jinak já už na ty příznaky nevěřim, mám je každej měsíc :mrgreen: a těhu nejsem. Když sem byla s prvnim, tak sem žádný příznaky neměla :dance:

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 05.02.18 12:57
@DiváBára píše:
Ahoj holky,
delsi dobu jsem netestovala, tak uz nemam zkusenosti s testy.Po trech dnech bolesti v podbřišku, jsem si rekla, ze si udelam test - Lady Max, v limitu tam byl asi stin druhe carky, ale po zaschnuti se tam objevila zcela zřetelná druha carka. 8o
Kdyz jsem si spocitala kolikaty jsem asi den, tak mi to vychazi cca tyden po ovulaci..
Má někdo zkušenosti? Delaji falešné duchy? Diky :kytka:

Falešného ducha mi nikdy neudělal. Vždy jsem kupovala a kupuji tento, občas Pepino, ale ten nic moc. Tento vždy jak ukázal tak to bylo. Když jsem byla těhotná druhá čárka byla do pěti sekund a byla jsem na začátku pátého týdne.

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 05.02.18 12:58
@DiváBára píše:
Vsem dekuji za odpovedi..jen mě zajímalo, jak je to ted s kvalitou testu :D Uz dve deti mam, tak vim co a jak :lol: ale právě proto jsem delala test, ptz ty bolesti v podbrisku jsou divné..prikladam fotku, ve skutecnosti by carku neprehledl ani manzel..no uvidime, pockam si na ms..
Řekla bych, že čárka bude sílit. Toto mi nikdy neudělal když jsem nebyla :) a to mi jich rukama prošlo dobrých třicet krabiček :lol:

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 05.02.18 13:00

Tak jediný test který nikdy neklamal. Bud ukázal, ze jsem nebo ze nejsem. Nikdy žádný falešný duch.

Uživatel je onlineOplatečka
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 05.02.18 13:14

Všechny testy jsou určené k použití po vynechani menses…určovat kvalitu podle toho jestli ukáží náznak pár dní po oplodnění nelze..na většině testů vyrobce uvádí spolehlivé již v den vynechani menstruace…takže ptát se jak se zhoršila kvalita v tomto případě není relevantní(beru li v potaz dotaz jestli dělá falešné duchy)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >