Nevím v jakém jsem týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Werinka.k
Povídálka 30 příspěvků 02.02.18 10:54
nevím jaký týden.

Ahojky všem. dnes jsem byla u dr a ten mi řekl že můžu být tak v 4 nebo 5 týdnu těhotenství ale všude na netu píšou že jsem v 6. nevím co si o tom myslet. poslední ms byli 22.12.2017

Reakce:

vertunka
Závislačka 4710 příspěvků 02.02.18 10:57

Tak tyden se vypocitava hlavne podle velilosti plodu. Dr mimco zmeri a dle toho urci jeho stari. Dle MS je to pouze orientacni.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 02.02.18 10:57

Tak když ti doktor řekl že to vypadá na 4-5 tt tak to bude asi tak ne?? :think:

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19013 příspěvků 18 inzerátů 02.02.18 11:02

@Werinka.k a jak máš dlouhé cykly? Nejspíše si otěhotněla později než ideálně v půlce cyklu. Proto ti to nesedí. Jinak o nic nejde ne? :-) Já třeba u dcery otěhotněla kolem 20 dne cyklu. :-)

Heivka
Závislačka 3238 příspěvků 02.02.18 11:02

A podle čeho to řekl, já na první kontrole podle MS byla 7tt, podle ultrazvuku ale už 8tt (brzká ovulace), prtě je celou dobu tak o 5-6dní větší, u prvního syna jsem to měla taky tak.

Werinka.k
Povídálka 30 příspěvků 02.02.18 11:02

@vertunka děkuju. já myslela že to právě pořád ti dr vypočítavají podle ms ne podle plodu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 11:02
@Werinka.k píše:
Ahojky všem. dnes jsem byla u dr a ten mi řekl že můžu být tak v 4 nebo 5 týdnu těhotenství ale všude na netu píšou že jsem v 6. nevím co si o tom myslet. poslední ms byli 22.12.2017

Ahoj, taky jsem měla MS 22.12., takže mi to vychází, že jsem dnes 6+0. Já ale i vím, že jsem měla ovulaci 5.1., takže mi to asi bude tak nějak vycházet (u doktora jem ještě nebyla)…pokud ty nevíš, kdy přesně byla ovulace, tak jsi jí mohla mít klidně až o týden později, takže by jsi byla 5+0 třeba… takže dle MS jsi 6+0, ale důležitější je to dle toho ultrazvuku…tak věř doktorovi :)

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 02.02.18 13:00

To bych neřešila…já mám děti po IVF kdy jsem předně věděla i minutu početí ;) a stejně DR. lítal termín sem tam dle UZ a velikosti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 18:36

@Werinka.k ja jsem mela menstr. Naposledy 20.12. A dr mne objednal az na 5.3. :(

Kajka9
Závislačka 3454 příspěvků 14.02.18 20:41
@Anonymní píše:
@Werinka.k ja jsem mela menstr. Naposledy 20.12. A dr mne objednal az na 5.3. :(

Tak to se hodně spletl a nebo si to blbe napsala ne? To by si byla 10-11tt a to už se dělá 1 screening od 10-14tt a když to nedělá tvuj dr musíš se brzy objednat

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >