Nevím v jakém jsem týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Werinka.k
Povídálka 24 příspěvků 02.02.18 10:54
nevím jaký týden.

Ahojky všem. dnes jsem byla u dr a ten mi řekl že můžu být tak v 4 nebo 5 týdnu těhotenství ale všude na netu píšou že jsem v 6. nevím co si o tom myslet. poslední ms byli 22.12.2017

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 02.02.18 10:57

Tak tyden se vypocitava hlavne podle velilosti plodu. Dr mimco zmeri a dle toho urci jeho stari. Dle MS je to pouze orientacni.

Petruna21
Echt Kelišová 9789 příspěvků 02.02.18 10:57

Tak když ti doktor řekl že to vypadá na 4-5 tt tak to bude asi tak ne?? :think:

Yasminn
Neúnavná pisatelka 18999 příspěvků 14 inzerátů 02.02.18 11:02

@Werinka.k a jak máš dlouhé cykly? Nejspíše si otěhotněla později než ideálně v půlce cyklu. Proto ti to nesedí. Jinak o nic nejde ne? :-) Já třeba u dcery otěhotněla kolem 20 dne cyklu. :-)

Heivka
Závislačka 2898 příspěvků 02.02.18 11:02

A podle čeho to řekl, já na první kontrole podle MS byla 7tt, podle ultrazvuku ale už 8tt (brzká ovulace), prtě je celou dobu tak o 5-6dní větší, u prvního syna jsem to měla taky tak.

Werinka.k
Povídálka 24 příspěvků 02.02.18 11:02

@vertunka děkuju. já myslela že to právě pořád ti dr vypočítavají podle ms ne podle plodu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 11:02
@Werinka.k píše:
Ahojky všem. dnes jsem byla u dr a ten mi řekl že můžu být tak v 4 nebo 5 týdnu těhotenství ale všude na netu píšou že jsem v 6. nevím co si o tom myslet. poslední ms byli 22.12.2017

Ahoj, taky jsem měla MS 22.12., takže mi to vychází, že jsem dnes 6+0. Já ale i vím, že jsem měla ovulaci 5.1., takže mi to asi bude tak nějak vycházet (u doktora jem ještě nebyla)…pokud ty nevíš, kdy přesně byla ovulace, tak jsi jí mohla mít klidně až o týden později, takže by jsi byla 5+0 třeba… takže dle MS jsi 6+0, ale důležitější je to dle toho ultrazvuku…tak věř doktorovi :)

Blanka S
Kelišová 5015 příspěvků 02.02.18 13:00

To bych neřešila…já mám děti po IVF kdy jsem předně věděla i minutu početí ;) a stejně DR. lítal termín sem tam dle UZ a velikosti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 18:36

@Werinka.k ja jsem mela menstr. Naposledy 20.12. A dr mne objednal az na 5.3. :(

Kajka9
Závislačka 3442 příspěvků 2 inzeráty 14.02.18 20:41
@Anonymní píše:
@Werinka.k ja jsem mela menstr. Naposledy 20.12. A dr mne objednal az na 5.3. :(

Tak to se hodně spletl a nebo si to blbe napsala ne? To by si byla 10-11tt a to už se dělá 1 screening od 10-14tt a když to nedělá tvuj dr musíš se brzy objednat

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama