Ovulace neovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kykyka
Povídálka 23 příspěvků 31.01.18 18:23
OVULACE- NEOVULACE

Ahoj,
mám dotaz k ovulačním testům a vůbec…
Nejdřív bílo, 11. či 12. DC slabá čárečka a pak už pořád bílo…
Měla jsem to tak dva měsíce. Po více než půlročním snažení o mimi nic.
Vzhledem k věku 35 plus (věk partnera je bohužel ještě mnohem vyšší, ale před cca 12 lety měl dětí jako smetí a to už měl 40 na krku) jsem dostala clostík od 5. do 9. DC 1-0-1 a pak od 17. DC Duphaston na hladký průběh.
Ani po Clostíku čárka nezesílila (první měsíc ho beru) a dokonce byla ještě slabší než bez něj. Pak zase bílo. Tedy jsem předpokládala, že OVU snad proběhla, jen jsem nechytla ten den správný čas. Snažení probíhalo od den až do 12 DC. Asi za 4 dny na to mě začalo píchat břicho. Ob dva dny jsem začala brát Duphaston. A druhý den po orgasmu jsem měla silné několikahodinové bolesti - podbřišek, vaječníky, tlak u konečníku, asi 5× jsem byla po sobě čůrat, ale ani mi nešlo se vymočit, musela jsem se snažit ve sprše. Jinak žádné pálení při močení to ne. Pak jsem si dala čaj a večer bylo lépe. Duphaston beru dál. Občas mě píchá. Mám pocit, že při chůzi je to lepší. Bolí mě bradavky, tedy při dotyku, prsa ani ne. FSH mám 4,5, což je dobré.
Takže teď nevím, zda ty bolesti a stahy přičítat lékům, možnému těhotenství nebo snad cystě. Zda byla OVU nebo ne. A jestli nemůže být problém i věk partnera. Příští měsíc zkusím častěji během dne OVU testy, mám i test pro spermie pro partnera, ale ukazuje jen množství, ne životnost…a kolem 12. dne cyklu pujdu k dr., aby koukla, jestli tam folíky dozrávají či co. Sama mi to nenabídla :/ Jinak je skvělá.
Test si budu dělat zítra ráno, zda něco…
Odhadem, jak to vidíte vy? :roll:

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9186 příspěvků 31.01.18 18:28

Vzhledem k tomu, ze nevíš jestli byla ovulace - a podle testu spíše ne, tak bych tipovala silný pms. Dr te určitě měla hlídat, takhle je to k ničemu. A partnera na spermiogram, protože clostik je docela svinstvo a můžeš ho brát jen omezenou dobu, tak ať si to nevyplacas zbytecne. Držím palce ať je to přeci jen těhotenství a nemusíš to uz řešit :)

Kykyka
Povídálka 23 příspěvků 31.01.18 19:29

Ano, Clostík mám na tři měsíce. Partnera měnit nechci, tak doufám, že je stále OK. Třeba s druhým cyklem už ta ovulace bude viditelnější, pokud ji budu měřit častěji, třeba to odchytím. Spoustě lidí napovídá graf s bazálkou, tak to zkusím měřit hned po MS, pokud dorazí. A určitě pujdu na UTZ. Četla jsem, že někdo dostane i injekci Pregnylu, aby se ovulace vyvolala… Tu mi dr. nenabídla.
Ale třeba bude zítra duch. Ty bradavky mě trochu mrazí, jako kdybych měla kojit :)
Jen nemám žádnou kovovou chuť v puse…
Nechci si zase dělat naděje, ale doufám, že s tím Clostilem šance je. Svinstvo to je, ale většinou to dělá mimi. Tak co by člověk neudělal. :*
Moc díky za zprávičku. :P

Tichošlápek
Echt Kelišová 9186 příspěvků 31.01.18 19:33

@Kykyka věř, ze te chápu, mam díky clostiku syna 8) držím palce

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

DJ Loutka: Kdo byla jeho přítelkyně, kvůli níž se měl oběsit? A jaké měli plány?

DJ Loutka (†51), který se o víkendu oběsil, po sobě zanechal přítelkyni Magdu... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama