Reklama

V kolikatém jsem týdnu?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dominikaaa123
Nováček 2 příspěvky 29.01.18 15:37
V kolikatém jsem týdnu?

Ahoj, mužů se zeptat v jakém týdnu se už něco ukáže na ultrazvuku? Dnes jsem byla u lékařky a ještě nic neviděla, byla jsem celkem zklamana, protože na těhotenském testu už je dost dobře viditelná druhá čárka. :nevim:

Příspěvek upraven 29.01.18 v 15:39

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5968 příspěvků 29.01.18 15:38

@Dominikaaa123 tt se počítají od poslední ms. Já byla v 6tt a byl vidět váček. V době kdy jsem tam šla byly obě čárky stejně silné i když síla čárky nic moc nevypovídá.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 29.01.18 15:41

Pooočkej :) kouknu se to věštecké koule :think:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10013 příspěvků 29.01.18 15:45

Ideálně se doporučuje jít kolem 7 az 8tt, aby bylo vidět srdíčko. Dle termínu poslední ms

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 29.01.18 15:50

Kdyz jsem sla k dr, carka byla stejne silna, prisla mi dokonce silnejsi nez kontrolni :mrgreen: byla tam jen malicka bublinka a byla jsem 4+5tt (pocitano podle MS) - popr. existuji tehotenske kalkulacky, kam das 1. den posledni MS a ukaze ti to, kolik jsi tehotna ;) jinak pak jsem sla v 7+5tt a bylo uz videt srdicko. Nejradsi dr objednavaji cca 7-8tt, aby bylo videt srdicko - pokud nemas nejaky problem (hematologicky, spineni, bolesti…). Tak drzim palce, at je vse ok :hug: nejlepsi zavolat k dr, rict posledni termin MS a oni vetsinou sami objednaji ;)

Kskaja
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 29.01.18 16:05

Napiš kdy jsi měla první den poslední ms nebo datum ovulace a určitě někdo ochotný ti to spočítá :)

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 16:10

Milion diskuzí o stejném prdu, achjo

Dominikaaa123
Nováček 2 příspěvky 29.01.18 16:25

@Kukacka123
Dekuju ☺️

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 29.01.18 16:40
@Dominikaaa123 píše:
@Kukacka123
Dekuju ☺️

Neni za co, at se dari ;)

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 29.01.18 17:00

@Dominikaaa123 já se divim, že ti to dr neřekla, že ted si ten a ten týden a přidte tehdy a tehdy, to už něco bude vidět :roll:

lampicka11
Závislačka 3394 příspěvků 2 inzeráty 29.01.18 17:03

Ja šla 7dni po poz. testu a byla jsem 6+5. A prcek i srdce bylo jasne videt

andelka83
Neúnavná pisatelka 19548 příspěvků 29.01.18 17:30

Měla jsem podobný test a k Dr na utz jsem šla asi za 5 dní. Byla tam tečka.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19548 příspěvků 29.01.18 17:32

Jo a při tečce jsem byla 4+1. Šla jsem brzo protože jsem krvácela. Pak za týden byla dutinka a za 14 dní srdíčko a průkazka. Osobně bych dřív jak v 7-8 tt nešla, ale měla jsem problémy.

nonina
Závislačka 4033 příspěvků 29.01.18 17:33

Tak bylo by fajn, abys napsala, kdy jsi měla poslední MS - první den poslední MS.
Od toho datumu se bude počítat stáří těhotenství. Tzn. že pokud máš pravidelnou MS co 28 dní, tak v den vynechané MS bys měla být 4 týdny těhotná a to fakt ještě není na utz vidět miminko - maximálně zvýšená sliznice. Počkala bych aspoň 3 týdny a teprve pak bych šla na utz k lékaři. Pokud jsi u gyne už byla, tak Tě určitě poslala na krev na hladinu HCG a také Ti určitě řekla, kdy máš znovu přijít. My tu nejsme věštkyně a Tys nám nedala žádné relevantní informace.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavlína Pořízková o modelingu: Stárnout před zraky všech je na prd!

Česka, která mezi prvními dobyla svět modelingu, promluvila v magazínu New... číst dále >

GLOSA: Čižinský, Hřib, Pospíšil. Experiment „Nová Praha“ se může zaseknout dřív, než vůbec začne

Vyrovnané výsledky komunálních voleb v Praze dávají prostor pro vytvoření... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >