Hcg pomalu se zvyšující

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lilia23
Povídálka 12 příspěvků 28.01.18 08:34
Hcg pomalu zvyšující

Ahoj holky, prosím vás, jsem docela mimo, mám doma dvě děti, a jsem rozhodnuta, že další nechci ani přítel na 1000 000%
Jenže jsem to nedostala, antinu neberu, dvakrát jsem otěhotněla přes ní, jednou tabletky a podruhé injekce, no moje dr mi jen řekla že jsem prostě jen hodně plodna, no byla jsem u dr a vzala mi krev, a měla jsem hcg 724, druhý den 858 takže je vyšší, ale prý pomalu, podle poslední MS bych měla být dnes 5+3 na už nic není jen zvětšený vajecnik, ani náznak že by se k těhotenství schylovalo, docela mě občas ten vajecnik bolí… Měli jste to někdy podobné? Já jsem úplně mimo protože jsem si jistá že jsme si dávali ten největší pozor, ale víte jak to chodí a příroda si to udělá po svých :?

Přečtěte si článek: Co zajišťuje HCG, chloriový gonadotrpní hormon?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10912 příspěvků 28.01.18 08:44

Těhotná podle hcg jsi, ale mohlo by to byt i mimodelozni. Kdy mas dalsi kontrolu? Mohla byt jen později ovulace a těhotenství se ukáže v děloze později. Uvádí se, ze na uz je neco vidět od 1000 jednotek

Lilia23
Povídálka 12 příspěvků 28.01.18 08:50
@Tichošlápek píše:
Těhotná podle hcg jsi, ale mohlo by to byt i mimodelozni. Kdy mas dalsi kontrolu? Mohla byt jen později ovulace a těhotenství se ukáže v děloze později. Uvádí se, ze na uz je neco vidět od 1000 jednotek

Zítra bude další utz, já už zvažuji i sterilizaci… Pokud to bude mimo tak by mi to prý mohli udělat při tom.. No uvidíme. Ale je zarazilo že to stouplo jen o 100 a mělo prý víc

anavi13
Závislačka 2938 příspěvků 28.01.18 08:57

Také bych řekla mimoděložní a asi neprosperuje ve vejcovodu. To rozhodne UZ, případně laparoskopie.

Lilia23
Povídálka 12 příspěvků 28.01.18 10:08

@anavi13 jojo to vím že by laparo kdyz tak byla ale ještě chtějí čekat co v pondělí a ve středu

karkarka
Závislačka 2845 příspěvků 28.01.18 10:17

Těhotenství to je určitě. pravdepodobne biochemické vzhledem k tak pomalu rostoucímu hcg. Horší varianta je mimoděložní, v tom případě laparoskopie a odstranění vejcovodu.pri tom ti můžou udělat i sterilizaci at te nemusi operovat dvakrát.

anavi13
Závislačka 2938 příspěvků 28.01.18 10:21

@Lilia23 tak ono je lepší počkat, to Hcg není vysoké, klidně může být i v děloze a na UZ ještě není vidět. a pak jak píše @karkarka

Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 28.01.18 11:06

Dnes stejně nic mevyřešíš, počkej na zítřejší ultrazvuk a budeš moudřejší.

Jen by mě zajímalo, přes jakou metodu se vám to podařilo??

Lilia23
Povídálka 12 příspěvků 28.01.18 12:20

@Karleon teď máme přerušovany sex ale když to vychází na 5+2 nebo 3 tak jsme používali kondomy a když praskl vzala jsem si rychlou antinu tu tabletku.. :( :( achjo já jsem říkala že to není spolehlivost ale přítel pořád že si dává absolutní pozor.. Takže teď si opravdu chci nechat udělat tu sterilizaci

Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 28.01.18 12:56

Takže jsi použila postinor? Ten 100% nebývá :-(

Lilia23
Povídálka 12 příspěvků 28.01.18 13:06

@Karleon ano a to mám ještě krabičku doma kdyby náhodou :cert:

Michaela69
Nováček 3 příspěvky 28.01.18 22:32
Vidíte ducha?

Holky…vidíte ducha? A je možné aby byl 9 DPO? Nebo už mám halucinace?… Přemýšlím jestli zajít na krev?.. Kdy se to pozná z krve?

karkarka
Závislačka 2845 příspěvků 29.01.18 08:01

Ducha nevidím. proč chceš chodit na krev takhle brzy? počkej do termínu ms a udelej test znovu.

Lilia23
Povídálka 12 příspěvků 29.01.18 19:42

Tak dnes hcg 1048 takže stoupá opravdu pomalu.. V děloze pořád nic a jinde.. Tak já už nevím břicho mě boli jako kdybych cvičila celý den

Michaela69
Nováček 3 příspěvky 29.01.18 20:13

@karkarka beru poměrně drsné antibiotika od praktické lékařky.. Byla jsem v zimním období dost nemocná.. Proto bych to chtěla raději zjistit co nejdřív četla jsem že mohou být dost škodlivé pro plod… Jinak bych to tak brzy neřešila

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >