Reklama

Hcg pomalu se zvyšující

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lilia23
Povídálka 12 příspěvků 28.01.18 08:34
Hcg pomalu zvyšující

Ahoj holky, prosím vás, jsem docela mimo, mám doma dvě děti, a jsem rozhodnuta, že další nechci ani přítel na 1000 000%
Jenže jsem to nedostala, antinu neberu, dvakrát jsem otěhotněla přes ní, jednou tabletky a podruhé injekce, no moje dr mi jen řekla že jsem prostě jen hodně plodna, no byla jsem u dr a vzala mi krev, a měla jsem hcg 724, druhý den 858 takže je vyšší, ale prý pomalu, podle poslední MS bych měla být dnes 5+3 na už nic není jen zvětšený vajecnik, ani náznak že by se k těhotenství schylovalo, docela mě občas ten vajecnik bolí… Měli jste to někdy podobné? Já jsem úplně mimo protože jsem si jistá že jsme si dávali ten největší pozor, ale víte jak to chodí a příroda si to udělá po svých :?

Přečtěte si článek: Co zajišťuje HCG, chloriový gonadotrpní hormon?

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10057 příspěvků 28.01.18 08:44

Těhotná podle hcg jsi, ale mohlo by to byt i mimodelozni. Kdy mas dalsi kontrolu? Mohla byt jen později ovulace a těhotenství se ukáže v děloze později. Uvádí se, ze na uz je neco vidět od 1000 jednotek

Lilia23
Povídálka 12 příspěvků 28.01.18 08:50
@Tichošlápek píše:
Těhotná podle hcg jsi, ale mohlo by to byt i mimodelozni. Kdy mas dalsi kontrolu? Mohla byt jen později ovulace a těhotenství se ukáže v děloze později. Uvádí se, ze na uz je neco vidět od 1000 jednotek

Zítra bude další utz, já už zvažuji i sterilizaci… Pokud to bude mimo tak by mi to prý mohli udělat při tom.. No uvidíme. Ale je zarazilo že to stouplo jen o 100 a mělo prý víc

anavi13
Závislačka 2550 příspěvků 28.01.18 08:57

Také bych řekla mimoděložní a asi neprosperuje ve vejcovodu. To rozhodne UZ, případně laparoskopie.

Lilia23
Povídálka 12 příspěvků 28.01.18 10:08

@anavi13 jojo to vím že by laparo kdyz tak byla ale ještě chtějí čekat co v pondělí a ve středu

karkarka
Ukecaná baba ;) 2450 příspěvků 28.01.18 10:17

Těhotenství to je určitě. pravdepodobne biochemické vzhledem k tak pomalu rostoucímu hcg. Horší varianta je mimoděložní, v tom případě laparoskopie a odstranění vejcovodu.pri tom ti můžou udělat i sterilizaci at te nemusi operovat dvakrát.

anavi13
Závislačka 2550 příspěvků 28.01.18 10:21

@Lilia23 tak ono je lepší počkat, to Hcg není vysoké, klidně může být i v děloze a na UZ ještě není vidět. a pak jak píše @karkarka

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 28.01.18 11:06

Dnes stejně nic mevyřešíš, počkej na zítřejší ultrazvuk a budeš moudřejší.

Jen by mě zajímalo, přes jakou metodu se vám to podařilo??

Lilia23
Povídálka 12 příspěvků 28.01.18 12:20

@Karleon teď máme přerušovany sex ale když to vychází na 5+2 nebo 3 tak jsme používali kondomy a když praskl vzala jsem si rychlou antinu tu tabletku.. :( :( achjo já jsem říkala že to není spolehlivost ale přítel pořád že si dává absolutní pozor.. Takže teď si opravdu chci nechat udělat tu sterilizaci

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 28.01.18 12:56

Takže jsi použila postinor? Ten 100% nebývá :-(

Lilia23
Povídálka 12 příspěvků 28.01.18 13:06

@Karleon ano a to mám ještě krabičku doma kdyby náhodou :cert:

Michaela69
Nováček 3 příspěvky 28.01.18 22:32
Vidíte ducha?

Holky…vidíte ducha? A je možné aby byl 9 DPO? Nebo už mám halucinace?… Přemýšlím jestli zajít na krev?.. Kdy se to pozná z krve?

karkarka
Ukecaná baba ;) 2450 příspěvků 29.01.18 08:01

Ducha nevidím. proč chceš chodit na krev takhle brzy? počkej do termínu ms a udelej test znovu.

Lilia23
Povídálka 12 příspěvků 29.01.18 19:42

Tak dnes hcg 1048 takže stoupá opravdu pomalu.. V děloze pořád nic a jinde.. Tak já už nevím břicho mě boli jako kdybych cvičila celý den

Michaela69
Nováček 3 příspěvky 29.01.18 20:13

@karkarka beru poměrně drsné antibiotika od praktické lékařky.. Byla jsem v zimním období dost nemocná.. Proto bych to chtěla raději zjistit co nejdřív četla jsem že mohou být dost škodlivé pro plod… Jinak bych to tak brzy neřešila

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >