Berenika? Stále nevíme.

Anonymní
24.2.21 13:33

Berenika? Stále nevíme.

Dobrý den,
vím, že si jméno musíme rozhodnout sami, ale pořád váháme mezi Berenikou, Terezií a možná i Zitou. Jiné jméno nechceme.
Váš názor? Pomůže mi to trochu v rozhodnutí.
Děkuji všem, kteří přispějí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
532
24.2.21 13:37

Mne se nejvíc líbí ta Berenika. Zita je také zajímavé, ale více se mi asi líbí Zina. Terezie je hezké, ale Terezek je mraky :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
24.2.21 13:42

Mě by se taky nejvíce líbí Berenika, je to zajímavé jméno. ☺️

• Citovat
  • Nahlásit
1143
24.2.21 13:42

Z těchto bych vybrala Zitu. Terezie se mi nelíbí a u Berenika nějak nemůžu najít žádné pěkné oslovení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
24.2.21 13:47
@Midaku píše:
Z těchto bych vybrala Zitu. Terezie se mi nelíbí a u Berenika nějak nemůžu najít žádné pěkné oslovení.

My měli Bereniku na škole a říkalo se jí Beruška, Berča 🙂

Mě se z těchto jmen nejvíc líbí Terezie, ale asi záleží také k jakému příjmení to jméno hledáte, aby to znělo hezky 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1965
24.2.21 13:49

Volila bych Bereniku. Terezek je mraky a Zita je hrozně tvrdý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
539
24.2.21 13:50

Nejvíc se mi líbí Terezie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
893
24.2.21 13:53

Všchno jsou to hezká jména. Pokud máte delší příjmení, dala bych Zitu. Ale jinak je to jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
24.2.21 13:54

Na mě všechna jména hrozně tvrdá, ale kdybych musela vybrat, volila bych Bereniku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
24.2.21 13:55
@Anonymní píše:
Dobrý den,
vím, že si jméno musíme rozhodnout sami, ale pořád váháme mezi Berenikou, Terezií a možná i Zitou. Jiné jméno nechceme.
Váš názor? Pomůže mi to trochu v rozhodnutí.
Děkuji všem, kteří přispějí.

Ahoj :srdce:, podle mě je nejlepší z těchto jmen Tereza, ale ne Terezie- to my přijde takové hodně starodávně znějící, myslím si, že by se jí za to děti mohly smát :(. Jméno Berenika se mi nelíbí, protože v češtině mě zní jako nějaká zlodějka-bere. Znám jednu Bereniku, jako malé jí říkali Beru- to jako nějaká sbírání, a nebo jako Beruško-to se jí prý nelíbilo, že je to jako zvíře. Sama říkala, že se jí to jméno nelíbí, mě osobně také moc ne, působí hodně drsně. Poslední jméno si psala Zita, jako malé by jste ji asi říkali Zituško, Zitu, Zitko, ale potom v pubertě a dospělosti Zito, to je takové na 4 písmena, připomíná mi to frázi Si tu? Moc se mi toto jméno nelíbí. Toto je můj názor, nemá vás nikoho nijak urazit, napsala jsme sem co si myslím o těchto konkrétních jménech, ale stejně ať se bude jmenovat jakkoliv budou ji ostatní mít rádi podle osobnosti a ne podle jména :kytka:. Hezký den a hodně štěstí Vám i Vaší dcerce :srdce: :srdce: :srdce:!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
885
24.2.21 13:58

Zita je nádherné, u nás to byl také favorit. Terezek je mraky, Berenika není špatný, ale nejdou mi přes pusu zdrobněliny. Ani jedním jménem určitě neuděláte chybu, ale já jsem pro Zitu. Pokud nevíte, vybrala bych podle příjmení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15104
24.2.21 14:00

Zita. Terezie by byla jen další Terezka. Berenika mi připomíná breberku.
Zitu znám i jednu osobně a je se svým jménem spokojená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
708
24.2.21 14:01

Zita

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68666
24.2.21 14:30
@Midaku píše:

Beri, Berinka, Berča, Berdych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20744
24.2.21 18:04

Berenika je strašný, zní to jak beranice. Terezek je bambilion, tak asi tu Zitu, ta je aspoň zajímavá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat