Bettárium tři litry

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.10.21 21:37

Bettárium tři litry

Ahoj, dneska syn dostal od babičky k narozeninám Bettu v pytlíku, třílitrové bettárko, umělou kytku a krmení. Jsem dost naštvaná, protože i přes můj nesouhlas, babička synovi tu rybku koupila. Syn samozřejmě nadšený, už ji má pojmenovanou a v pokojíčku na stole v bettárku. Dát ji pryč nepřipadá v úvahu, zpátky by jsi stejně asi nevzali a syn by mě za to asi nenáviděl, má ji fakt rád. Ale nechci pořizovat žádné větší akvárko už kvůli financím a taky se to bettárko synovi vleze přesně na stůl. Myslíte, že tam může být spokojená, zatím vypadá v pohodě, ale i místa má dost. A nevadí, že nemá topení, když má syn v pokoji 21 stupňů? Fakt nevím co dělat, ale pořizovat kvůli babičce vše nové se mi fakt nechce.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
797
14.10.21 21:43

To malé akvárium je naprosto nevhodné. Doporučuji pročíst tento web a založit větší a správně. Pokud jí nemůžete založit větší akvárium, tak rybku darujte. V tom 3 litrovým se bude trápit.
https://rybicky.net/…vnice_pestra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2439
14.10.21 21:44

To kurnik nejaka moda nebo co? Kazdou chvili je tu dotaz na betty..
Neni normalni mit jednu rybu ve trech litrech vody :roll: A minimalne potrebuje pritopit. Chapu, ze sis to nevymyslela, ale za betaria bych mlatila lidi po hlave.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.21 21:55

Tak myslíte, že je dobrý tohle?
https://www.akva-exo.cz/…do20l/11499/?…

Nechci fakt za to dávat tisíce. Koupila bych k tomu ještě třeba živé rostlinky.

@větvička1 No já bych nejradši neměla žádnou rybu, ale když nám to ta babička tak pěkně zavařila :roll: Nechci ať se trápí, tak pořídíme aspoň to 20ti litrové.

• Citovat
  • Nahlásit
23495
14.10.21 21:58
@Anonymní píše:

@větvička1 No já bych nejradši neměla žádnou rybu, ale když nám to ta babička tak pěkně zavařila :roll: Nechci ať se trápí, tak pořídíme aspoň to 20ti litrové.

Jo, tohle by šlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1692
14.10.21 22:03

Hele mrkni na na fejsu na nějaký akva skupiny lidi darují akvárium i zadarmo nebo za pár šušňů. Ty kostky na Betty jsou regulérní týrání zvířat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23783
14.10.21 22:04

Já si říkala, co je bettárium. A ono obyčejné akvárko :lol: A kup to větší, ať se rybka netrápí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1220
14.10.21 22:11

Mam 6 litrove, osazene zivymi rostlinami a rybka spokojene plave, je cila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2439
14.10.21 22:12
@Anonymní píše:

Ale jo, ja te chapu. Tech 20 litru uz je mnohem lepsi, nezapomen jeste na topeni. To je pro betty potreba.
My doma mivali akvarii nekolik, nakonec jsme si nechali jen 500 litrove pro radost, takze ja jsem zvykla na jine objemy :mrgreen: Betty jsme mivali s hejnem ostatnich druhu ryb, vzdycky jednoho samce a k nemu dve, tri samicky. Jsou to pekny rybky, at dela synovi radost. Treba se casem dopracujete k vetsimu a zarybnenejsimu akvarku. ;) Je to lepsi nez televize.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15933
14.10.21 22:12
@Anonymní píše:

Na bazaru mas akvarka za par supu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1692
14.10.21 22:14

@větvička1 ty vado, 500 l to asi nemáte v paneláku? :lol: na čem to stojí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1220
14.10.21 22:15

Topeni pro Bettu potreba neni. Staci ji pokojova teplota. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1692
14.10.21 22:18
@Mgree píše:
Topeni pro Bettu potreba neni. Staci ji pokojova teplota. :think:

Optimum je okolo 25, to my třeba doma nemáme… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2439
14.10.21 22:22
@Pantalaimon píše:
@větvička1 ty vado, 500 l to asi nemáte v paneláku? :lol: na čem to stojí?

Normalne, v bytovce. Pravda, byli jsme v prizemi :mrgreen: Stalo na samodomo svarovany konstrukci. Kdyz jsme se stehovali, bral si ho kamos, po ctyriceti letech porad slouzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1220
14.10.21 22:23

@Pantalaimon Mam Bettu asi 2 mes. pri pokojove teplote a ryba je porad v pohybu, zdrava, natrasa se. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat