Kočárek Bexa B4

karlik
20.1.10 15:46

BEXA B4

Nezná někdo prosím tento kočárek ?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

jjelena
20.1.10 17:27

očárek neznám, ale vypadá dobře… jezdí ted takových spousta. Myslím, že to bude polák a podle toho bude za chvíli vypadat… měla bcyh strach o podvozek, že bude rozviklaný. Trojku na mladší dceru i ted golfky mám taky polské a nemůžu si stěžovat.
Uvědom si, kde budeš víc jezdit, do města si myslím, že by vydržet měl, protože stejně kolem roku začneš uvažovat o lehkých a skladných golfáčích.
Na hory nebo na terén bych ho nekoupila

• Nahlásit
  • Citovat
jjelena
20.1.10 17:31

Jinak já osobně bych šla asi do té tříkolky. AX3.

• Nahlásit
  • Citovat
megg77
1.8.11 10:20

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda jsi teda ten kočárek Bexaa B4 nakonec kupovala nebo ne. Objevila sem ho teď na netu a moc se mě líbí. Nějaký názor..?? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
anetta 2
17.12.11 18:42

Bexa b 3

V loni jsem si kupovala kočárek bexa B3,byla jsem velmi spokojená.Akorát byl malý košík,ale to ted už vylepšily,není drahý ale hlavní na tom je ,že korbička byla prostorná.Mít druhé mimčo,tak jdu do něj znova,líbí se mi ta nová kolekce na 4 kolech…tak že doporučuji :D

• Nahlásit
  • Citovat
13043
17.12.11 19:13

Tak já na něj koukala na netu a vypadá pěkně i za slušnej peníz :pankac: .Zkušenosti ale nemám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
anetta 2
17.12.11 19:49

Já jsem ho taky objednávala přes net,něvěděla jsem do čeho jdu ale nakonec jsem byla velmi spokojená…jsou tam i dobrá kola do horších terénů a jak už jsem psala je prostorný.Můžu to srovnat třeba s X-landrem…je malý,úzký a drahý :?

• Nahlásit
  • Citovat
anetta 2
17.12.11 19:52

A můžu se pochlubit tím,že v Mostě jezdil jen ten náš a pak jsme ho po roce ještě velmi doře a rychle prodaly :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama