Bexsero a snížení imunity

Anonymní
30.9.21 09:38

Bexsero a snížení imunity

Ahoj, včera jsem byla že synem na očkování Bexsero, má 4 měsíce a teď si to vyčítám, že jsme do toho šli, má pořád vysokou teplotu, mohla jsem ještě počkat, ale strach z meningokoka je velký.

Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho po očkování má dítě sníženou imunitu, v sobotu máme jít na rodinnou oslavu, cca 14 lidí. Zůstali byste raději s dítětem doma?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2764
30.9.21 09:43

Tak když nebude mít teploty, tak bych doma nezůstala. My máme tři nepovinná očkování a na jediné Bexsero byla reakce a to teplota dva dny, jinak ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2938
30.9.21 09:44

Vysoka teplota je kolik? Dcera mela po bexeru jeden den 37,5…mela ses na to zeptat doktorky, kdyz jste tam sli..nam rikala, ze je lepsi tak 3 dny nikam nejezdit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3097
30.9.21 09:47

Tak v sobotu bych tedy nešla, já nechávám po ockovani týden klidový režim. Když to blbě vychází, ockovani raději přesunu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15240
30.9.21 09:52

Prijde mi to moc brzo. Klidovy rezim min tyden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.21 10:16

@Melodie91 Raději doktorce ještě zavolám. Včera měl syn 38,5 a dnes zatím 37,6.

• Citovat
  • Nahlásit
7838
30.9.21 10:30

A jeje, další hysterická matka co si neumí přečíst příbalový leták. Představ si že teplota po jakémkoliv očkování je normální. Přibližně dva dny. Podavej nurofen, paralen nebo něco podobného. Vysoká horecka opravdu není 38.5. V sobotu bych klidně šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7838
30.9.21 10:32
@Semtex píše:
Tak v sobotu bych tedy nešla, já nechávám po ockovani týden klidový režim. Když to blbě vychází, ockovani raději přesunu.

A jaký klid doprejes čtyřměsíčnímu miminu co se sotva otáčí? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3097
30.9.21 10:48

@mackA159 ze ho nebudu brát na oslavu, kde půjde z ruky do ruky, například. A ze s nim budu proste doma.

Muj syn třeba ani poradne nespí, když se kolem něco děje, ani když je třeba volno a muž není v práci a starší ve škole. To pak oka nezamhouri, i když ho samozřejmě spát dávám, a dospi to až je klid, třeba teď spal ctyri dny úplně minimálně a včera dal hodinu ráno, dvě hodiny kolem oběda a tri hodiny večer, načež usnul ve stejnou hodinu, jako obvykle. A po ockovani bych chtěla, aby se vyspal dobre, přece jen tělo je trochu oslabené a odpočinek potřebuje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7838
30.9.21 12:34
@Semtex píše:
@mackA159 ze ho nebudu brát na oslavu, kde půjde z ruky do ruky, například. A ze s nim budu proste doma.Muj syn třeba ani poradne nespí, když se kolem něco děje, ani když je třeba volno a muž není v práci a starší ve škole. To pak oka nezamhouri, i když ho samozřejmě spát dávám, a dospi to až je klid, třeba teď spal ctyri dny úplně minimálně a včera dal hodinu ráno, dvě hodiny kolem oběda a tri hodiny večer, načež usnul ve stejnou hodinu, jako obvykle. A po ockovani bych chtěla, aby se vyspal dobre, přece jen tělo je trochu oslabené a odpočinek potřebuje :lol:

Tak že ho nebudou tahat ostatní lidi, to se dá v pohodě rict. Navíc na očkování byl včera (středa), a jedou tam až v sobotu… Zase bych nedělala bůhví jaký opatření kvůli jednomu očkování, pokud mu nic nebude.. Určitě ne u čtyřměsíčního mimina co se vozí v kočáru. Rozhodla bych se podle zítřka, dle toho jak mu bude. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat