Reklama

Neelektrická ohřívačka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Natali23
Povídálka 27 příspěvků 09.02.18 09:23
Bez elektrická ohřívačka

Zdravím maminky, poradíte ohřívačku lahví která nepotřebuje elektrické napájení? Moc děkuji :)

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11563 příspěvků 09.02.18 12:22

Podle mě pouze hrnec s horkou vodou…

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34046 příspěvků 09.02.18 15:53

pak mě napadají jen takové ty pytlíčky, co se jednorázově zahření, když v nich ohneš plíšek
nebo ohřát vodu na kamnech

plánuješ pobyt v chatě bez proudu?

Ewu
Stálice 64 příspěvků 12.02.18 13:53

@Natali23 Taky jsem hledala a našla od Babymoov, ale koupeno a vyzkoušeno zatím nemám :) https://m.detskezbozi.com/…estovni.html?…

Káťa19
Kelišová 7080 příspěvků 36 inzerátů 12.02.18 15:22

Mam takovy k prodeji
https://sterilizatory-a-ohrivace.heureka.cz/…lahvi-modry/

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >