Reklama

Velká plastová vanička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Včelička992
Závislačka 3348 příspěvků 06.02.18 13:55
Velka plastova vanicka

Kde sehnat prosim? Ja se divala na netu a v obchode a delaji vetsinou vanicku 100 cm a jeste k tomu anatomicke, takze se mi tam poradne nevlezou dve deti. Doted jsem je koupala v male vanicce ikea, ale tak uz je fakt mala, takze tak pro jednoho. Jenze koupani chteji spolecne, protoze si spolu zablbnou. Dekuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5696 příspěvků 9 inzerátů 06.02.18 14:02

Koukni na nafukovací vaničky nebo malé bazénky.

Včelička992
Závislačka 3348 příspěvků 06.02.18 14:08
@Janli píše:
Koukni na nafukovací vaničky nebo malé bazénky.

To se spatne vyleva. Spis bych potrebovala vanicku plastovou :oops:

iwa83
Kelišová 6360 příspěvků 06.02.18 14:12

@Včelička992 my sprchujeme. Už jen s klasickou malou vaničkou jsem občas měla problém to vylít do umyvadla. Ne to ještě objem pro dvě děti. Ve chvíli kdy si začala malá stoupat ve vaničce, šla do sprcháče. Velkou vanu ani nemáme. I tak se tam jaší (se mnou). Naštěstí máme vodu z vrtu, tak se mi neprotáčejí panenky, ale i tak tam neblbneme dlouho. spíš je největší problém dostat jí pak ze sprcháče :D

Janli
Kelišová 5696 příspěvků 9 inzerátů 06.02.18 14:15

Větší těžko seženeš. Ale ve zverimexech mají odkalovače do akvária, já tím přečerpávám vodu. Teda pokud dáváš vaničku na zem. Já bych šoupla tu nafukovací do vany nebo sprcháče. Některé mají ve dně výpusť.

Včelička992
Závislačka 3348 příspěvků 06.02.18 14:17
@iwa83 píše:
@Včelička992 my sprchujeme. Už jen s klasickou malou vaničkou jsem občas měla problém to vylít do umyvadla. Ne to ještě objem pro dvě děti. Ve chvíli kdy si začala malá stoupat ve vaničce, šla do sprcháče. Velkou vanu ani nemáme. I tak se tam jaší (se mnou). Naštěstí máme vodu z vrtu, tak se mi neprotáčejí panenky, ale i tak tam neblbneme dlouho. spíš je největší problém dostat jí pak ze sprcháče :D

Ja chci vanicku, manzel mi to pak vylije. Az budou vetsi, tak pujdou do sprchace, mame tam stejne maly prostor a vyhovuje mi, ze si dam vedle vanicky prebalovaci podlozku na zem a rovnou namazu jednoho, prebalim a oblecu a druhy se koupe hned vedle jeste.

Včelička992
Závislačka 3348 příspěvků 06.02.18 14:19
@Janli píše:
Větší těžko seženeš. Ale ve zverimexech mají odkalovače do akvária, já tím přečerpávám vodu. Teda pokud dáváš vaničku na zem. Já bych šoupla tu nafukovací do vany nebo sprcháče. Některé mají ve dně výpusť.

To mozna potom do toho sprchace, ted mi to vyhovuje v kuchyni, mam dve stejne stare deti a v koupelne maly prostor a jednoho tam nechat nemuzu samotneho nez oblecu a osusim prvniho, az budou vetsi tak mozna jo, ale ted ani nahodou.

Králičice
Extra třída :D 13013 příspěvků 06.02.18 14:27

@Včelička992 - tady jsem našla délku 102 cm
http://www.bambino-kocarky.cz/…cenka-velka/
tady 85 cm
 https://www.babygoods.cz/…ysova_11336/

Včelička992
Závislačka 3348 příspěvků 06.02.18 14:34
@Králičice píše:
@Včelička992 - tady jsem našla délku 102 cm
http://www.bambino-kocarky.cz/…cenka-velka/
tady 85 cm
https://www.babygoods.cz/…ysova_11336/

Dekuji, ta 102 cm je mala, protoze je anatomicka, to uz jsem zkousela a ta druha je stejne velka jako ta ikea :(

Janli
Kelišová 5696 příspěvků 9 inzerátů 06.02.18 14:38

Tak zkus pokoukat po domácích potřebách po plastových neckách. Ve stavebninách mívají plastový vany, ale tam bych asi nestrčila dítě.

Sany80s
Kelišová 6412 příspěvků 06.02.18 14:43

Já sehnala jednu starou retro, opatruji ji jako poklad.
Ty dnešní miniatury jsou k ničemu.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 06.02.18 15:28

Ja sehnala poradnou vanicku v mensim meste v domacich potrebach. Byla hodne zaprášená, ale syn se v ni koupe jeste v necelych peti letech. Takze doporucuju nejaky takovy retro obchod :-)

Lianys
Kecalka 282 příspěvků 06.02.18 15:30

https://m.detskezbozi.com/…-100cm4.html?… a tohle? Má to 100 cm, taková ta stará klasika?

meduzza
Echt Kelišová 8716 příspěvků 06.02.18 15:43
@Včelička992 píše:
Kde sehnat prosim? Ja se divala na netu a v obchode a delaji vetsinou vanicku 100 cm a jeste k tomu anatomicke, takze se mi tam poradne nevlezou dve deti. Doted jsem je koupala v male vanicce ikea, ale tak uz je fakt mala, takze tak pro jednoho. Jenze koupani chteji spolecne, protoze si spolu zablbnou. Dekuji

Máme neanatomickou, je rovná, vyrobená v ČR. Také bych brala i větší, vejdou se mi do ní dvě děti i když na těsno. Odkazy se myslím do diskuze nesmí dávat. Ikea vanička je ale proti ní malá. I když tahle má uvnitř vaničky 82 cm. Koupila jsem jí před pár lety, teď rozměr uvádí trochu jiný, ale bude asi stále stejná. Mají jí na detsky dum cz za 349 Kč jako Vanička plastová dětská, je to největší plastová nenafukovací vanička, kterou jsem našla.

Včelička992
Závislačka 3348 příspěvků 06.02.18 15:54
@Lianys píše:
https://m.detskezbozi.com/…-100cm4.html?… a tohle? Má to 100 cm, taková ta stará klasika?

Primo do tehle jsem zkousela dat deti v obchode a bylo to taky na tesno, malo mista. Jeste povyrostou, takze o nicem. Tim jak ma zaoblene ty kraje, tak je tam mene mista.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >