Reklama

Lehátko ingenuity

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikyy18
Extra třída :D 14382 příspěvků 4 inzeráty 31.01.18 07:48
lehátko ingenuity

Máte někdo zkušenosti s lehátkem Ingenuity?

https://www.feedo.cz/…-11-kg-2017/

Nejnovější recenze z kategorie Výbava pro děti

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 31.01.18 08:07
@Nikyy18 píše:
Máte někdo zkušenosti s lehátkem Ingenuity?https://www.feedo.cz/…-11-kg-2017/

Na dítě jsem lehátko nepoužívala. Nechala jsem ho na teplé zemi na dece. Byl spokojený. Krmila jsem ho na ruce, někdo používá vajíčko - autosedačku. Dlouho ho v tom nechal nemůžeš, neposílí si tím vůbec břišní svaly…

beruska9
Extra třída :D 10631 příspěvků 31.01.18 08:11

@Russet : tak ja treba pouzivala, maly mel mirny reflux, potreboval byt ve zvysene poloze po krmeni. Stacilo mi ale obyc, teda vrneni na baterky melo taky, ale nikdy jsem je tam nedala :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 31.01.18 08:24
@beruska9 píše:
@Russet : tak ja treba pouzivala, maly mel mirny reflux, potreboval byt ve zvysene poloze po krmeni. Stacilo mi ale obyc, teda vrneni na baterky melo taky, ale nikdy jsem je tam nedala :mrgreen:

Syn ublinkával prvních šest měsíců a obešli jsme se bez něj.

Nikyy18
Extra třída :D 14382 příspěvků 4 inzeráty 31.01.18 09:35

Děkuji za všeobecné rady a poprosím o zkušenosti s tímto lehátkem, děkuji

Tichošlápek
Extra třída :D 10081 příspěvků 31.01.18 10:08

@Nikyy18 ahoj, ma ho svagrova, používala jsem ho na návštěvách. Za mne je to trochu zbytecne drahé, stejnou službu mi udělalo lehatko od fisher price za polovinu. Mrne dobre reagovalo na vibrace, ale houpani mu vadilo, takže to jsem nepoužívala

Nikyy18
Extra třída :D 14382 příspěvků 4 inzeráty 31.01.18 18:06

@Tichošlápek ahoj děkuji za info a má to nezpevněnou látku? Já totiž hledám lehátko, kde nebude pevná podložka, kvůli zádům je lepší prověšená látka. A u takových lehátek jsem nenašla žádné, které by mělo podhlavníček či tu vložku pro mimčo. TAkže bylo vhodné už pro větší děti. A taky se mi na něm líbí, že vypadá, že bude uzké a lehké na přenášení, abych ho mohla mít např. na gauči apod… Myslíš, že bys mohla poprosit švagrovou aby ti poslala nebo mi poslala fotky do zprávy jak vypadá to lehátko v realu s tou nejnižší polohou pro mimčo když je na houpačku i na pevno? moc moc děkuji

Tichošlápek
Extra třída :D 10081 příspěvků 31.01.18 18:21

@Nikyy18 ona uz ho nema, prodala ho jak šel synovec do jídelní zidlicky ;) úzké bylo i lehké, vzadu ta látka byla podšitá silnějším pruhem. Ale byl také z látky, tak to by asi splňovalo to, co mas na mysli. Ale úplně na volno v tom nevisel, ta látka proste byla částečně zpevněná. Jinak ale ten podhlavnicek se vůbec nevyužil, stejne tam úplně male miminko můžeš dat fakt jen na chvilicku a to ho to jen stvalo.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >