Zásoby oblečení pro mimi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zdendulka.k
Kecalka 292 příspěvků 38 inzerátů 26.01.18 06:27
Zasoby obleceni pro mimi

Holky chci se zeptat, jsem prastena jen ja, nebo to tak jeste nekdo ma/mel? za dva tydny se narodi malej a ja uz pokukuju po oblekach vel.80,86..zatim vse do 74 mam, ale z devadesati procent nosene kousky, z bazarku, od kamaradek..ale uz koukam i na ty zakladni veci(body, overaly, teplacky…)prave v tech vetsich.. je to normalni, nebo uz je to uchylka? :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
lenuska27
Povídálka 11 příspěvků 26.01.18 06:47

Je to normální, taky už mám některé věci na rok dopředu. Když vidím něco hezkého v akci, tak to beru :). Jinak ne.

stinga
Závislačka 4400 příspěvků 3 inzeráty 26.01.18 06:48

@zdendulka.k no úchylka to určitě není :mrgreen: ale nevíš, jak rychle ti mimčo poroste a jestli v těch velikostech bude potřebovat letní nebo zimní věci - krátký - dlouhý rukáv

taketik
Závislačka 3940 příspěvků 26.01.18 06:52

Termin za par dni a mam dalo by se rici komplet.. 50, 56, 62, 68 a 72 :lol:… nejsou toho ale hromady nejvice mam 62 a 68 :).. 72 a vysse dostavam od kamaradky :lol:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15545 příspěvků 26.01.18 06:55

@zdendulka.k Ja bych brzdila. Sama jsem nakoupila pred narozenim ditete veci, ktere jsem pak vubec nedavala, protoze se mne v praxi osvedcil a zalibil jiny druh obleceni.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 26.01.18 07:03

Kupuju, co mi padne do oka. Mam doma vse roztridene v bednach podle velikosti. Dceri jsou 3 a mam nakoupene saticky az do 7let :)

Dandinkaaa
Kecalka 177 příspěvků 26.01.18 07:14

Ja bych to neprehanela. Sama jsem mela hodne veci pro maleho odlozenych od sestry, ale ve vysledku jsem to pak ani vsechno nevyuzila. Nejlepsi je nakupovat podle obdobi, proste uvazovat ted v zime co bude na jare a v lete cca za velikost a podle togo koupit. :)

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 1 inzerát 26.01.18 07:15

Hm tak vidim ze su spis divna ja :mrgreen: ja to teda nedelala, na zacatek jsem mela 62-68, pak kupovala postupne, kdyz bylo treba… lepe řečeno, spise dostavala od babicek, ja snad kupovala jen ten zaklad kdyz se narodil :mrgreen:

smurfka
Nadpozemská drbna 29985 příspěvků 26.01.18 07:28

Jestli si prvorodička - tak to normální je..
jestli už vícerodička - tak to normální není :mrgreen:
Já na prvního nakoupila tolik věcí a pak jsem hodně nevyužila, zjistila jsem že to je nepraktické, to je na nic, atd..takže pak už jsem kupovala vždy před sezonou, na léto letní na zimu zimní, nikdy nevíš jak moc ti poroste, jestli bude v létě hodně vedro nebo se využijí i dlouhé rukávy atd..třeba ted na zimu jsem nakoupila kombinézy atd..a zima a sníh nikde, takže vyhozené prachy..

Russet
Extra třída :D 12160 příspěvků 26.01.18 07:31
@zdendulka.k pí­še:
Holky chci se zeptat, jsem prastena jen ja, nebo to tak jeste nekdo ma/mel? za dva tydny se narodi malej a ja uz pokukuju po oblekach vel.80,86..zatim vse do 74 mam, ale z devadesati procent nosene kousky, z bazarku, od kamaradek..ale uz koukam i na ty zakladni veci(body, overaly, teplacky…)prave v tech vetsich.. je to normalni, nebo uz je to uchylka? :D

Koukat není zakázáno :P Aspoň máš přehled. Já občas taky mrknu na velikosti 74 s nostalgií a pak jdu k velikostem 104…I když zrovna nic nepotřebuje, koukám se, co mají kde nového. Kamarádka mě doteď zásobovala, ale kluci už tak rychle nerostou a není co „dědit“.

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1861 příspěvků 26.01.18 07:36

Nedelala jsem to (pred porodem jsem mela max do vel.68) a detem kupuju obleceni, az kdyz potrebuji… jooo, vlastne zimni bundu jsem koupila ve vyprodeji na dalsi zimu ;)

brumi
Kelišová 6544 příspěvků 26.01.18 07:43

Úchylka určo ne, jen je riziko že se netrefíš do velikosti v ročním období, nikdy nevíš jak mimi poroste, já se u posledního těšila jak budu místo věčnš holčičích oblečků kupovat pro změnu klučičí takže jsem už nakoupila jeho roce i vel 98 hm a prd malý má tři a stále už dva roky trčí na vel 86,takže oblečení úplně na nic, byly to věci na zimu a má to obrovské, tak třeba doroste příští zimu :nevim:

blumen
Hvězda diskuse 42745 příspěvků 26.01.18 07:55

@zdendulka.k ja mela nakoupeno na rok dopredu do vel 80 a byla jsem rada. Nakoupeno vse v tehotenstvi

A ja se teda trefila, vyuzila jsem vse :nevim: bez problemu

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 26.01.18 07:59

@brumi 98 velmi pravdepodobne vyuzijes, mě děti v této velikosti skáčou o jednu velikost za rok. Jinak já jsem oblečení „podědila“ ve velikostech až do dvou let a v těch větších občas kupuji ve výprodejích velikosti na příští rok.

mersii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 30 inzerátů 26.01.18 07:59

Věci jako body, tepláky, miminka proč ne.. Já jsem před porodem koupila slevách krásný zimní set (bunda a kalhoty) a drobek roste tak rychle, že onu velikost, kterou by měl mít v zimě, bude mít nejpozději v létě :roll: takže je mi to teď k prdu :zed: :lol: a je to druhé dítě, to první rostlo podle tabulek..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >