BGB Frog x Cameleon

6955
2.11.09 10:58

BGB Frog x Cameleon

Ahojte,
můžete mi někdo prosím fundovaně napsat jaké jsou mezi nimi rozdíly?
Kamarádka má po jednom dítku doma Froga (Chce ho prodat), zajímalo by mne tedy zda třeba doplňky co se teď prodávají na Cameleona jsou kompatibilní nebo ne.
Vím že Frog je starší typ, jen by mne zajímalo zda je lepší pořídit si Cameleona - a mít k němu tedy k dokoupení vše kompatibilní, nebo vzít toho Froga - byť jetého - tak v pořádku, ale potýkat se pak s nějakými problémy s kompatibilitou.
Předem díky za informace.
A ano, vím že už je malé tolik měsíců :dance: , ale líbí se mi čím dál víc, a už si snad budu moct splnit to že si ho pořídíme.. i když teday novorozeneckou variantu naprosto nevyužijeme a využijeme jen sporťáka. :think:
Předem díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Iks
2
11.11.09 00:58

Nevim, jestli jsem dost fundovana, jelikoz mam jen Cameleon. Hlavni rozdil je ve velikosti korbicky pro nejmensi. Cameleon ma nejdelsi na trhu (alespon to mi bylo receno). Frog taky nema nastavitelne madlo. Na Frog byli pouzivane trochu jine materialy. BGB ma univerzalni prislusenstvi, ale treba pytel je pro kazdy zvlast. Zalezi jake prislusenstvi potrebujes, ja mela jen pytel a UV sit.
MMCH Cameleon taky prave prodavam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.14 17:13

klára

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli jdou kola z cameleona na froga…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama