whizz/mutsy

Barnico
2.11.09 10:31

whizz/mutsy

Dobrý den, potřebovala bych koupit pro malého vložku do kočáru máme mutsy. Našla jsem si vložku whizz nevíte někdo zda nám do kočárku bude pasovat? Vím, že holky z diskuze o mutsíkách používají emitex, ale ta whizz se mi líbí víc :)Díky za vaše odpovědi.
Vaše nakukovatelka už asi 4 roky :)Bára

• Nahlásit
  • Citovat

Máte zkušenost s Mutsy 4 Rider?

Přidejte zkušenost s Mutsy 4 Rider
Napsat příspěvek

Reakce:

Barnico
5.11.09 14:05

Prosím, prosím…Nikdo nemá Red Castle podložku?
Je zajímavé, že téměř pokaždé, když něco potřebuji tak se mi odpovědi nedostane :( Ale na otázky typu jsem těhotná ? je tu diskuzí na desítky :(

• Nahlásit
  • Citovat
16.11.09 13:03

Zkus si nějaké vložky vyzkoušet v obchodě a pak si to můžeš objednat na internetu. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Barnico
16.11.09 19:57

ahoj,díky za radu :potlesk: ,nikam se moc nedostanu, a vím jenom o jednom obchodě u nás kde prodávají Mutsy a tam zase nevedou Red Castle( nebo jsem ho tam nenašla)Proto a otázka tady :zed: :!:

• Nahlásit
  • Citovat
10482
16.11.09 22:07

Barnico, bohužel nevím, je mi líto, že nemůžu poradit.. :( vím že pasuje do speediho, co se zkusit zeptat v kočárkové diskuzi na mmb? totiž problém je, že whizz není moc oblíbený kočárek, ani ty jejich vložky…
a ještě doporučuju zkusit napsat do malvíka. www.malvik.cz jsou hrozně příjemní a ochotní, vždycky mi odpoví, kočáry mají v nabídce, tak třeba se zadaří…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Barnico
17.11.09 23:15

Jé, moc děkuji za odpověď zkusím to. Nevěděla jsem, že to nejsou oblíbené kočárky. Ty vložky se mi líbí kvůli barvám. U emitexu nejsou ty barvy takový sytý…Díky

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama