Bílá boulička na uvule

20.11.18 20:38

Bila boulicka na uvule

Ahoj maminky. prosim vas nemate s tim nektera zkusenost? Neresil jste to nekdo? Syn 2 roky ma cosi v krku na uvule. Viz foto. Na orl nevedi co to je. Doktorka napsala do zpravy fibrom s otaznikem. Na pohmat je to mekke. Mame 14 dni vyckat a sledovat to. Za 14 dni kontrola. V pripade komplikaci dojet hned. Kdyby se s tim pry muselo cokoli delat tak pod narkozu. Ja jsem na to prisla nahodou kdyz syn brecel tak jsem to zahledla. Jinak je naprosto zdrave dite. Nic ho netrapi. Mam z toho nervy :-(.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

13573
20.11.18 20:57

A není syn po nějaké nemoci? Mě se něco podobného dělá někdy na mandli, právě po nějaké nemoci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.18 21:03

@panenka87 zhruba pred deseti dny mel strevni virozu. Pul dne zvracel. Na orl jsem to rikala ale pry to nebude mit spojitost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.18 21:05

@panenka87 ja prave nemuzu k tomu nic dohledat. Vsechno se tyka mandli ale o fibromu nebo abscesu na uvule jsem se nikde nic nedocetla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
800
20.11.18 21:27

A stěr dělala doktorka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.18 21:51

@Makito ne. Ani prakticka ani na orl. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
732
20.11.18 22:03

mě to příjde jako aft -jsou někdy takovéhle větší. A nemusí být na jazyku, ale všude možně v měkkých tkáních pusy. Mrkni na obrázky na googlu, jestli je to podobné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
800
20.11.18 22:06

@Citronkalekninka myslím si, že když doktorky nevědí, tak ten stěr měly udělat, může to být třeba nějaký streptokok. Ten se může projevit různě, nebo je i bez příznaků. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.19 11:32

Tak nas chlapecek je prave na sale :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
732
7.1.19 11:41

@Citronkalekninka a copak to bylo? Chlapečkovi přeju brzké uzdravení a mamince pevné nervy :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.19 11:54

@annasmyc podle doktorky v detske nemocnici ucpana slinna zlaza. A se 100% jistotou to neni. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama