Jaké léky s sebou při cestování s dětmi?

2
17.11.18 11:50

Jaké léky při cestování s dětmi?

Dobrý den,
omlouvám se, že otravuji. Hodně cestuji a chtěla bych si vytvořit univerzální výbavičku léků pro mé dítě, abych pokaždé nemusela přemýšlet co si vzít za léky sebou, jestli se to tam dá sehnat nebo ne… neporadili by jste mi co kromě běžného léku proti teplotě přibalit prosím?

Děkuji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2042
17.11.18 11:54

Já bravam-enterol na průjem, desinfekce, náplasti,sprej do nosu,kapky do ucha,klasika Panadol a nurofen,blokurimu na močové cesty a Streptokill na bolest v krku.jo a fenistil kapky i gel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3163
17.11.18 11:55

My berem jeste kynedril, leky na alergii, na prujem, kuliska pro pripad zvraceni, dezinfekci na odrena kolena, naplasti, kapky do nosu na rymu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41109
17.11.18 12:00

Neberu skoro nic… Léky na teplotu, alergii, desinfekci a náplasti. Dřív jsem k moři ještě brala sprej do nosu, sirupy na kašel, borovou vodu na oči

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
17.11.18 12:06

a na močové cesty pro nejmenší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22942
17.11.18 13:02
@sedlkl píše:
a na močové cesty pro nejmenší?

K čemu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
17.11.18 13:49

@sedlkl Léků vozím tunu, ale reálně používáme Paralen nebo Nurofen, Smectu při průjmu, sprej do nosu, teploměr a náplasti. Proti laryngitidě se můžou hodit dexamethasonové čípky, ale maji krátkou trvanlivost a na cestách může být problém je udržet v chladu. Jinak silně záleží na věku dítěte a jestli na něco trpí - alergik toho bude s sebou vozit víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama