Pamycon - dávate i v noci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
milwinka
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 12 inzerátů 17.11.18 11:48
Pamycon - dávate i v noci??

Ahoj, dostali jsme od pediatričky předepsané nosní kapky Pamycon, má se to kapat 5× denně. Tak jsem to rozvrhla na dobu kdy je malej vzhůru co 3 hodiny: tedy v 8h-11h-14h-17h-20h. No ale teď si říkám, když v tom jsou vlastně antibiotika, jestli se to nemá dávat pravidelně i v noci? Nevadí ta noční pauza? Nebo to mám rozpočítat jako 5× za 24 hodin včetně noci? Díky.

Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4450 příspěvků 6 inzerátů 17.11.18 11:51

V noci nekapej ;)

milwinka
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 12 inzerátů 17.11.18 11:56

@kve-tinka Díky moc! :kytka: já jsem se totiž zapomněla zeptat dr. Tak jsem ráda že v noci děti nemusím budit.

Janli
Kelišová 6266 příspěvků 17.11.18 13:45

Já je nebudila, ale opatrně jsem pár kapek kápla. Jsem v tomhle opatrnější, protože mám nedonošenou holčičku a má fakt ošklivé rýmy, které jí sedají na průdušky.

zumzum
Závislačka 2599 příspěvků 2 inzeráty 17.11.18 16:09

V noci se.Pamycon nekape. Jsou to atb kapky ale tak.jak jsi to rozvrhla je to ok. V noci lze mit pauzu. Pokud bys dokazla kapnout v noci jako @Janli taky neudelas chybu ale ja si nedokazu predstavit ze bych kapala.a deti.nevzbudila…

milwinka
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 12 inzerátů 17.11.18 16:40

@zumzum No právě, taky si to nedovedu představit, že bych jim to kápla a nevzbudila je. Navíc málokdy spí na zádech, tak by jim to tam ani nesteklo. To bych je jedině musela vzbudit, jako na klasická atb. Ale pokud to tedy u Pamyconu nevadí ta noční pauza, tak to jsem ráda.

zumzum
Závislačka 2599 příspěvků 2 inzeráty 17.11.18 18:26

Nikdy jsem detem (mam 4kusy- takze spotreba v sezonne leckdy znacna :lol: ) v noci.nekapala a vzdy mi Pamycon dobre fungoval.

Kassor
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 17.11.18 19:57
@milwinka píše:
@zumzum No právě, taky si to nedovedu představit, že bych jim to kápla a nevzbudila je. Navíc málokdy spí na zádech, tak by jim to tam ani nesteklo. To bych je jedině musela vzbudit, jako na klasická atb. Ale pokud to tedy u Pamyconu nevadí ta noční pauza, tak to jsem ráda.

Resila jsem to same a udelala jsem to tak, ze pres den jsem normalne kapala a cast kapek jsem nalila do rozprasovace (od vincentky) a v noci jsem ji strikla do nosu tim.. Fungovalo to skvele, ani se nevzbudila a to jsem ji tam cakla poradne nekolikrat, abych mela jistotu, ze se ji tam dostanou (mela taky dost osklivou rymu)… Ale urcite se nic nestane, kdyz bude v noci pauza…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >