Krupičková vyrážka

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kkkellis
Povídálka 16 příspěvků 15.11.18 11:29
Krupickova vyrazka

Ahoj maminky, potrebuji poradit zase..????
Nas Dany 22m ma uz skoro 14 dni krupickovou vyrazku viz foto. Ma to hlavne na nohach, ale uz mu to leze i lehce na zada a brisko. Na jedne ruce ma takovy shluk pupinku u sebe. Vubec nevim z ceho by to mohlo byt avivaz, reakce na jidlo v tom pripade jak mam zjistit na ktere..????, nebo sprchac, nesvedi ho to a nema ani horecky. Teploty mel minuly tyden tak dva dny, ale kolem 38st myslela jsem ze zuby. Byly jsme i u dr, ale ta ze zprvu nic nevidi.. a pak ze mam koupit bambucke maslo a lehce mu to potirat, jenze od vcerejska toho ma vic. To mu mam udelat nejakou dietu abych zjistila jestli to je jidlo? Sladke mu davam i caj sladim ale ne moc. Chtela bych poradit co na to nejaky krem nebo kapky na alergii prijde mi ze uz je to dlouho..????
Ps. Nevim jestli to na tech fotkach dobre uvidite, nektere pupinky jsou ruzove a nektere bezbarve je to znat spis na omak.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >