Salmonela u dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Slunečnice1
Nováček 3 příspěvky 15.11.18 14:30
Salmonela u dětí

Milé maminky, v září nás postihla salmonela. Syn velmi těžký průběh skončil po týdnu v nemocnici ve vážném stavu. Tříletá dcera nic neměla, ale na povinném výtěru vyšel pozitivní výsledek. Do půlky listopadu jsme vyzkoušeli všechny možné rady. Syn se jí zbavil do října, dcera stále pozitivní výsledky výtěrů, do školky nesměla, hlídalo příbuzenstvo abych mohla do práce, byla jsem z toho uplně na nervy. Až dr. mé sestry, kteří si tím také prošli (prokázalo se z domácích vajec od našich rodičů) dostala radu která je: 1 lžíce medu, 1 lžíce teplé vody, 1 lžička skořice, 1 lžička kurkumy. Takto celé 3× denně po dobu 6 dnů. Světe div se, salmonela je pryč. Dcera i sestry děti mají 3 výtěry v pořádku. Pokud vám to maminky pomůže, budu ráda. Strávila jsem hodiny na internetu hledáním pomoci a toto zabralo.

Reakce:
janablizkova
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 15.11.18 15:27

@Slunečnice1 Díky za radu bude se třeba hodit pro vnoučata. Můj syn měl také salmonelozu a skončil v nemocnici,ale je to už hodně dávno.Také to bylo moc špatné.

Pocahonta
Kecalka 225 příspěvků 15.11.18 21:52

Tak to se docela hodí… Dcera měla problémy dva dny a bohužel jí též vyšla. Dávám chlorellu, lichořeřišnici, medvědí česnek. Potřebuje 3 negativní testy po sobě (nemůže do školky). Hned ten první vyšel negativní, druhý bohužel pozitivní a poslední opět negativní, takže uvidíme, jak se to bude vyvíjet dále. Pokud by ale vyšel pozitivní, tak zkusím Vaší radu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >