Colostrum sirup - od kdy ho může dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
freliska
Povídálka 12 příspěvků 4 inzeráty 16.11.18 11:01
colostrum sirup

Maminky, od kdy je možné podávat sirup Colostrum od LR? Můžu dát 11m synovi? Pokud ano tak jaké dávkování? Jaké máte zkušenosti? Syn 3,5 roku chodí do školky a od té doby jsme pořád nemocný. Vždycky to pak chytneme všichni. Děkuji:-)

Reakce:
Diana69
Kecalka 154 příspěvků 11 inzerátů 16.11.18 12:16

Colostrum dáváme od narození a super,ochránilo nás to! :) stačí 1cajova lžička pro toho maleho a pro toho většího 1 lžíce. Kdyžtak napište do SZ. Spolupracují s LR dlouho,zodpovim ns dotazy,kdyby jste nevěděla. :hug:

aleba
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 62 inzerátů 16.11.18 12:31

Davala jsem vicekrat Colostrum od LR, mela jsem tedy to kapslove, ale byly to vyhozene penize. Ucinek nula :?
Vetsinou ho chvali jen ti, co s LR spolupracuji :nevim:

Diana69
Kecalka 154 příspěvků 11 inzerátů 16.11.18 12:34

@aleba nemohu souhlasit,LR přípravky jsem brala ještě když jsem mc nevěděla o co jde a účinek tam byl. :) Takže tu netvrdte blbostí.

aleba
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 62 inzerátů 18.11.18 09:03
@Diana69 píše:
@aleba nemohu souhlasit,LR přípravky jsem brala ještě když jsem mc nevěděla o co jde a účinek tam byl. :) Takže tu netvrdte blbostí.

Netvrdím blbosti, váš názor taky neoznačuju za blbost, napsala jsem jen svou zkušenost, svůj názor. Nebo to se v diskuzích nesmí ? :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Slávek Boura měl figurovat ve skupině pašeráků, hrozí mu 18 let!

Byl zvyklý na slávu, vždyť moderoval třeba tradiční novácký pořad Snídaně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >