Bílá lesklá podlaha

6
5.10.20 15:00

Bílá lesklá podlaha

Ahoj dámy, máte prosím některá zkušenost s bílou lesklou podlahou? Je to imitace mramoru s béžovými žilkami. Je na ní vidět každý otisk (a to i přes ponožky), musím jít na čtyři a umýt jarovou vodou a pak leštit papírovými utěrkami :? Existuje nějaký stroj co by mi ulehčil práci? Máme 240 m² takže každá ráda drahá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5164
5.10.20 15:05

Pacena pani na uklid. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18666
5.10.20 15:08

Zkousela jsi parní mop? Ja teda nemam takovou podlahu, ale parni mop mi vezme vsechny druhy podlah co doma mame.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
5.10.20 15:14
@Kriss Tina píše:
Zkousela jsi parní mop? Ja teda nemam takovou podlahu, ale parni mop mi vezme vsechny druhy podlah co doma mame.

Parní mop jsem nezkoušela, někdo mi říkal že zanechává vlhkou podlahu. To bych zase musela leštit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
5.10.20 15:18
@Cenarius píše:
Pacena pani na uklid. :palec:

Jednou jsem využila služby uklízečky ale nechci aby mi někdo chodil po domě. A navíc je mi blbý nic nedělat když ona dělá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
5.10.20 15:31

Parní mop to zaručeně vezme 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
5.10.20 15:32

@Zzuza30 hele já ho používám běžně a hned mi to schne, nedělá čáry nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18666
5.10.20 15:32

@Zzuza30 jak kterej a záleží jak moc si ho nastavis, ja treba s tim beru plovoucku a to ho mam na minimum a vlhko neni, by ji to zkroutilo, kdyz ho nastavim na max a beru s tim dlazbu, tak to nechava vlhkou stopu no. Muzes vyzkoušet si ho pujcit treba od kamaradky nebo nekoho z rodiny, jestli nekdo ma, co to udela :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4639
5.10.20 15:44
@Zzuza30 píše:
Parní mop jsem nezkoušela, někdo mi říkal že zanechává vlhkou podlahu. To bych zase musela leštit

Asi blbá otázka, ale to se ta podlaha musí doslova lesknout? Pokud tam normálně žijete, pak se musí počítat s tím, že to tam nebude permanentně jak z katalogu, ne? Jestli chceš dokonalou podlahu, pak ti asi nezbývá než se naučit levitovat, nebo nevím :mrgreen:

Dej tam, kde je to nejvíc frekventovaný nějakej kusovej koberec třeba :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
5.10.20 15:47
@Mark999 píše:
@Zzuza30 hele já ho používám běžně a hned mi to schne, nedělá čáry nic.

A jaký máš parní čistič? Vyzkouším to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4639
5.10.20 15:50

Jinak mě napadlo takový trn mycí stroj, jak je v obchodech a halách, akorát v menším provedení. Ten co myje, leští a zároveň to po sobě vysává. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
5.10.20 15:54
@Ms.Ragdoll píše:
Asi blbá otázka, ale to se ta podlaha musí doslova lesknout? Pokud tam normálně žijete, pak se musí počítat s tím, že to tam nebude permanentně jak z katalogu, ne? Jestli chceš dokonalou podlahu, pak ti asi nezbývá než se naučit levitovat, nebo nevím :mrgreen:Dej tam, kde je to nejvíc frekventovaný nějakej kusovej koberec třeba :nevim:
:lol: :lol: když na to svítí slunko tak to vypadá fakt hrozně (můžu ještě zatáhnout zaluzie) jinak proste aspon 1× za týden to chce vylestit. Jinak mi jezdí robot, ale ten jen vysava prach a nečistoty.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
478
5.10.20 15:56
@Zzuza30 píše:
Ahoj dámy, máte prosím některá zkušenost s bílou lesklou podlahou? Je to imitace mramoru s béžovými žilkami. Je na ní vidět každý otisk (a to i přes ponožky), musím jít na čtyři a umýt jarovou vodou a pak leštit papírovými utěrkami :? Existuje nějaký stroj co by mi ulehčil práci? Máme 240 m² takže každá ráda drahá

Já si vždycky říkám, jak si to někdo může pořídit, když to vidím. Mně by strašně vadil ten lesk, bolí mě z toho oči a hlava..Být tebou, se šmouhami se smířím, přece nebudeš mýt podlahu pokaždé, kdy po ni někdo projde. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
5.10.20 16:02
@Zzuza30 píše:
A jaký máš parní čistič? Vyzkouším to.

Posílám zprávu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
5.10.20 16:25
@Lil Kitkatt píše:
Já si vždycky říkám, jak si to někdo může pořídit, když to vidím. Mně by strašně vadil ten lesk, bolí mě z toho oči a hlava..Být tebou, se šmouhami se smířím, přece nebudeš mýt podlahu pokaždé, kdy po ni někdo projde. 8o

Hlava mě nebolí ale záda :D líbilo se mi to a myslela jsem si že si poridim roboticky mop a bude to ok. Bohužel mě prodejci vyvedli z omylu. Což jsem zjistila až po naší rekonstrukci. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama