Požadavky návštěvy

Anonymní
5.10.20 10:27

Požadavky návštěvy

Ahoj holky setkali jste se někdy s tím že vám někdo kdo k vám měl přijet na kafe řekl ať si doma nejdřív uklidíte? :mrgreen: :lol: důvod, malé dítě…podotýkám doma máme čisto, nic co by dítě mělo ohrozit :lol: jak by jste to brali VY?
Mě to vyloženě nas*alo a návštěvu jsme odřekli :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5201
5.10.20 10:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky setkali jste se někdy s tím že vám někdo kdo k vám měl přijet na kafe řekl ať si doma nejdřív uklidíte? :mrgreen: :lol: důvod, malé dítě…podotýkám doma máme čisto, nic co by dítě mělo ohrozit :lol: jak by jste to brali VY?
Mě to vyloženě nas*alo a návštěvu jsme odřekli :lol:

Poslala bych je někam…jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27505
5.10.20 10:30

Tak kdyby mi to nařídili, urazím se. Protože se snažím mít uklizeno během dne. A asi bych je nezvala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 10:32

@JancaS84 @Russet děkuju! Já si myslela že už nejsem normální když mi tohle vadí, považuju to za neslušnost a pořád si říkám jestli jsem to nepřehnala když jsem kvůli tomu vybouchla a návštěvu odvolala.

• Citovat
  • Nahlásit
860
5.10.20 10:34

A to ti řekl kdo 8o no taky bych to už neuskutečnila, nedivím se ti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73230

Neprehnala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2852
@Anonymní píše:
@JancaS84 @Russet děkuju! Já si myslela že už nejsem normální když mi tohle vadí, považuju to za neslušnost a pořád si říkám jestli jsem to nepřehnala když jsem kvůli tomu vybouchla a návštěvu odvolala.

Nepřehnala. Je to urážející.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1401

Nestalo. Je to neslusne. Takove lidi bych nezvala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
5.10.20 10:35

Vy musite mit doma asi fakt peknej m.dnik,vsi a nestovice :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2403
5.10.20 10:36

Urazilo by mne to. Na druhou stranu, vsechny navstevy s malym ditetem ke mne chodily i pred tim, nez deti meli, tak vedi, ze mam doma uklizeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15864
5.10.20 10:39
@Anonymní píše:
Mě to vyloženě nas*alo a návštěvu jsme odřekli :lol:

Návštěvu bych odřekla, protože by se mne to dotklo.

Na druhou stranu - až bych strávila první vlnu naštvání - bych se zkusila v klidu zamyslet nad tím, proč vlastně tato žádost přišla… zda jde opravdu pouze o nevychovanost nebo zda se mnou tato návštěva třeba opravdu nemá nějaké špatné zkušenosti z minula.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
5.10.20 10:39

Naštvalo by mě to. Ale já si setkání raději vždycky domlouvám na neutrálním území.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
5.10.20 10:40

Ty jo, tak to je husté :mrgreen:. Nebylo to řečeno jakože že srandy? Takový ten blbý humor? Jakože mám pár svobodných kamarádů, od kterých bych se tomu zasmála a řekla něco ve smyslu, že ne, že se budou muset brodit odpadky. Nebo, že s úklidem čekám až na ně, že už mají připravený mop. Ale pokud to někdo myslel vážně, tak bych asi dost koukala 8o. Ale pokud by to bylo poprvé, asi bych to přešla a čekala, jak bude návštěva probíhat, už jen že zvědavosti :lol:. Oni u vás ještě nikdy nebyli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18687
5.10.20 10:42

Me by to spis urazilo. Me to obcas rekne ve srande mamka, kdyz se k nam chysta, ale ona je zvykla na naklizeny dum a nas provozní bordel a hory hracek vsude ji prijdou jako neskutecny neporadek, ve kterém se neda fungovat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
882
5.10.20 10:42

Kdo ti to rekl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu