Bílé flíčky na žaludu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.4.22 12:21

Bílé flíčky na žaludu

Chtěla bych se zeptat jestli někdo neměl podobnou zkušenost.

Máme s přítelem zatím vztah na dálku. Teď jsme se asi 2 měsíce nemohli vidět. Vždy když přijedu za ním tak máme hned sex. Teď jsem přijela a sexu sexu se 3 dny vyhýbal. Pak k tomu už mělo přijít a zjistila jsem, že má na žaludu takové flíčky nebo mapy, jako bílej povlak. Nejdříve jsem si myslela že tam má nalepeného toaleťák ale nešlo to sundat.
Píšu to hodně zkráceně. In tvrdí že to nic není že to měl vždy, což není pravda. Prý mně nepodvedl.
Vyguglila jsem že to podle příznaků může být plíseň. Jenomže se píše že u mužů je to zřídka, a väčšinou to je přenosné pohlavním stykem, nebo to můžou mít cukrovkáři a těžce nemocní lidé, popř. přehnanou nebo nedostatečnou hygienou. Což u něj vylučuji.
Poslala jsem mu ten článek a teď tvrdí že má asi zvýšenej cukr že musí na kontrolu.

Setkal se někdo s tím že by to u muže mohlo vzniknout jenom tak?
Dík za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1157
30.4.22 12:54

Tipuju kvasinkovou infekci, chce to vyléčit nějakou mastičkou, jestli jste už měli sex tak ty taky.
Nemusí tě hned podvádět aby to chytil 😃 mohl sníst hodně cukru, dva dny si nevyměnit trenky, co ty víš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.22 13:46

No právě on moc sladký nejí. Spíš zdravě.
Pije teda colu k jídlu nebo nějakej energy drink, v mrazáku má zmrzlinu ale jinak ne. Že by si trenky nevyměnil je u něj taky nepravděpodobný.
Jsme spolu 2,5 roku a takhle to má pořád, ani není léto že by se zapařil.

Zajímá mě hlavně jeslí to někdo z chlapů co tady píšou měl bez toho, žeby to chytil od ženský.

• Citovat
  • Nahlásit
163
30.4.22 14:27

Pokud to má delší dobu, někdy více někdy méně mohlo by se jednat o leukoplakii. Určitě bych s tím zašla na urologii nebo kožní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3866
30.4.22 22:32

Tezko rict jen takhle z popisu, ale dela se to pri kvasinkach…at zkusi fungicidin mast, kdyz to zabare, tak to byly kvasinky…nemusel te hned podvest

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
1.5.22 21:57

Tak před 2 měsíci to ještě neměl. Už tam má u červený flek.
Nejhorší je, že léčit ti nechce, posílala jsem ho k dr. i do lékárny pro mast a nebyl. Ještě chtěl se mnou spát bez kondomu, naštěstí jsem si to předtím všimla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat