Bílé obklady v koupelně, jaká spárovačka?

188
17.7.13 07:37

Bílé obklady v koupelně

Ahoj holky, líbí se mi tyto obklady do koupelny http://www.koupelny-jas.cz/…espa-ii2.jpg. Nevím, když to bude bíle vyspárováno, tak jestli časem nezajde ta spárovačka a nebude to vedle těch bílých obkladaček zašedlé. Mezi dlažbu bych dala spárovačku šedou. Máte některá bílé obklady a zkušenost s bílou spárovačkou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13802
17.7.13 07:40

Máme bílou dlažbu ve 2 koupelnách, ale nedávali jsme čistě bílou spárovačku, už je lehce nažloutlá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
17.7.13 07:42

Micelinko, dlažby a spár v ní se nebojím. Spíš řeším spáry mezi bílými obkladačkami na zdi, ale i tak děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.13 07:43

Nedávala bych, máme jí a je to běs čistit, kdybych se smířila s tím, že to bude vypadat lehce zaplesnivěle (ač vyčištěné a rozhodně neplesnivé), nečistila bych to ani omylem. Ale blbnout každý týden s kartáčkem na zuby na spárách, to je úchylárna! Proklínám se za to, že jsme nedali nějaký tmavší obklad a odpovídající spárovačku!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
17.7.13 07:43

My měli bílé obklady před rekonstrukcí koupelky (teď máme oranžovou a béžovou) a na stěnách to bylo naprosto v pohodě, nic časem nezašedlo, ta koupelka byla stará asi 10 let. Každopádně bílá spárovačka byla i na zemi a tam už nikdy více!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13802
17.7.13 07:45

@Vivana myslela jsem obkladačky (všemu říkám dlažba :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58709
17.7.13 07:48

Ségra má přesně tuhle barvu, zatím tedy jen 3 roky a pořád to vypadá jak nové. Já bych se té bílé vůbec nebála. A přinejhorším se dá spárovačka odstranit a dát nová :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
17.7.13 07:48

@Sysel-v-tísni ta spárovačka je zašedlá nerovnoměrně že? Asi kde více stříká voda, tak je to zašelé a kde ne, tak bělejší je to tak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9266
17.7.13 07:49

Ahoj, mame bilo oranzovou koupelnu, bila prevazuje a sparovacku mame sedou :) jsem spokojena!!! ve starem byte jsme meli bilou a byl to des bes…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
17.7.13 07:50

@martina.se jé a teda nestěžuje si na údržbu? Nelítá pořád s čistícíma prostředkama?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.13 07:52

@Vivana
Jo, ale i tam, kde děti dosáhnou ublemcanejma ručičkama a taky kde máme na háčku ručníky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58709
17.7.13 07:54

@Vivana vůbec, sem tam osprchuje, nastříká jakýms čistidlem na oblady, ale i po těch 3 letech to vypadá stále jako nové. Mi se to moc líbí, plánuji něco podobného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17163
17.7.13 08:01

Na doporučení zedníka jsme dali barevnou spárovačku, k oranžové dlažbě jsme měli oranžovou spárovačku v bílém obkladu a vypadalo to suprově :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
17.7.13 08:01

@martina.se Mně se taky líbí, ale jsem rozpolcená :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58709
17.7.13 08:05

@Vivana asi takhle, v bývalém domě jsme měli bílé spáry a nikdy se nestalo, že by zešedly (15 let staré)… takže já budu volit tu bílou, protože se dá kdykoliv vyšprtat a popř nahradit (to fakt není tak těžké)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama