bílé tečky na nosíku

13
22.8.05 09:18

bílé tečky na nosíku

Ahoj maminky,
chtěla bych se vás zeptat na toto: můj skoro pětiměsíční Kubík má pořád takové bílé tečky na nosíku. Máte s tím některá zkušenost? Zmizí po nějaké době? Díky moc za radu, Nathina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

RA
73
22.8.05 09:34

Ahoj Nathino,

nám vymizely samy. Hledala jsem v knížkách (bohužel už jsem je podarovala švagrové - čerstvé mamince) a tam psaly, že nechat tak, či vymačkat. Nazývali to i nějak odborně, ale bohužel už si to nepamatuju. Mačkání mi připadalo drsné, tak jsem se na to vybodla, že se zeptám doktorky na poradně a než přišel ten čas, tak zmizely.

Janka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
22.8.05 09:52

Ahoj, milia - male bile krupicky, predevsim na nose nebo tvarich; v me chytre knize pisi, ze v prvnich tydnech jsou zcela obvykle, mohou pretrvavat nekolik tydnu a nepotrebuji zadne osetreni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.8.05 09:52

Ahojky,
my měli na nosíku bílé tečky hned po porodu a v porodnici nám řekli, že to malá miminka mají často, že to jsou ucpané póry a že to samo zmizí, no a po třech týdnech už je to pryč. Rozhodně bych to nemačkala, abych miminku neporanila nosánek.
Marta

• Nahlásit
  • Citovat
1817
22.8.05 10:57

Ahooj,

mrkla jsem do chytre knihy - Velka kniha o matce a diteti a tam to popisuji nasledovne:

MILIA - male bile krupicky, predevsim na nose a tvarich ; v prvnich tydnech jsou zcela obvykle, mohou vsak i pretrvavat; nepotrebuji zadné osetreni.

tak jsem ti snad pomohla… co jsem videla miminka, tak skoro vsechny je mely… nedelej si starosti, urcite to zmizi i vam.

Marka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4039
22.8.05 15:02

Rozhodně nemačkat. Vypadnou z kůže sami.
Mě se někdy udělají na víčku nebo v citlivé kůži kolem očí.
Manželovi taky, takže žádná tragédie…
Jsme asi věčná miminka… :lol:
NiKina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
22.8.05 20:21

Ahojky.
Nám se taky udělaly hned po porodu bílé tečky. Nic jsem s nimi nedělala a asi po 2 měsících úplně zmizely.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama