Bílý výtok jeden den před ms

Anonymní
14.7.21 10:31

Bílý výtok jeden den před ms

Ahoj holky, nikde sem nenašla odpověď na mou otázku a tak se zkusím zeptat tady. Mám jeden den do ms, včera sem si všimla bílého hustého výtoku a je ho teda docela dost, nosím vložku protože čekám že ms dorazí, picha mě stridave v podbrisku proste jako by ms měla přijít. Myslela sem že takhle těsně před ms bych mít výtok neměla a nebo je to normální? Vždy letim na záchod ze už a ono nic. Před dvěmi měsíci sem prodělala biochemické těhotenství, já si nevybavuji ze bych někdy měla před ms výtok 🤦🏼‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
291
14.7.21 11:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky, nikde sem nenašla odpověď na mou otázku a tak se zkusím zeptat tady. Mám jeden den do ms, včera sem si všimla bílého hustého výtoku a je ho teda docela dost, nosím vložku protože čekám že ms dorazí, picha mě stridave v podbrisku proste jako by ms měla přijít. Myslela sem že takhle těsně před ms bych mít výtok neměla a nebo je to normální? Vždy letim na záchod ze už a ono nic. Před dvěmi měsíci sem prodělala biochemické těhotenství, já si nevybavuji ze bych někdy měla před ms výtok 🤦🏼‍♀️

To po vynechání MS rozlouskneš jedině těhotenským testem. ;) a když nebudeš těhotná, tak pak návštěva gyndy. Nic jiného ti tady nikdo asi neporadí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 11:13

@Tynulda neptam se jestli sem těhotná nebo ne, to mi opravdu nikdo neřekne jen mě zajímalo, jestli je normální mít 2 dny před ms takový výtok to bylo celé 🙈 nevedela sem do jaké diskuze to mám zařadit 😞

• Citovat
  • Nahlásit
17894
14.7.21 11:46

Pokud nesvědí, nezapáchá a má normální barvu, tak je to úplně normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 11:57

@Bobby děkuji, konečně normální odpověď 😊 🙏🏻

• Citovat
  • Nahlásit
291
14.7.21 13:39
@Anonymní píše:
@Tynulda neptam se jestli sem těhotná nebo ne, to mi opravdu nikdo neřekne jen mě zajímalo, jestli je normální mít 2 dny před ms takový výtok to bylo celé 🙈 nevedela sem do jaké diskuze to mám zařadit 😞

To z otázky ovšem není poznat jestli se ptáš nebo neptaš na těhotenství, když zmiňuješ to biochemko.
Netřeba se hned čertit, neřekla jsem nic špatného ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 13:44

@Tynulda to sem zmínila proto, že nevím jestli to třeba nemůže byt kvůli tomu.. kdybych se ptala na těhu zeptam se přeci rovnou ale sama vím, ze nejlíp mi na případne těhu odpoví test a nebo dr. Už sem těhu byla ale bohužel to v 9tt zkoncilo, příznaky si moc nepamatuji protože sem se na to nesoustredila 😊 zajímal mě výtok protože mě to fakt rozčiluje 🙏🏻

• Citovat
  • Nahlásit
291
14.7.21 13:55
@Anonymní píše:
@Tynulda to sem zmínila proto, že nevím jestli to třeba nemůže byt kvůli tomu.. kdybych se ptala na těhu zeptam se přeci rovnou ale sama vím, ze nejlíp mi na případne těhu odpoví test a nebo dr. Už sem těhu byla ale bohužel to v 9tt zkoncilo, příznaky si moc nepamatuji protože sem se na to nesoustredila 😊 zajímal mě výtok protože mě to fakt rozčiluje 🙏🏻

Jak bylo tedy výše zmíněno, pokud to nezpůsobuje nějaké nepříjemné problemy tak by to nic být nemělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat