Bioderma Atoderm intensive

104
17.3.16 19:16

Bioderma Atoderm intensive

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost s krémem Bioderma Atoderm intensive? Nestipalo vaše dítko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9166
17.3.16 19:42

Konkrétní zkušenost nemám, ale s ničím od Biodermy jsem nikdy neměla problém, takže bych se nebála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2989
17.3.16 20:08

Nestipe ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
609
17.3.16 20:14

Začala jsem s ní mazat dceru (8mesicu) zhruba před týdnem. Měla hrozně vysušenou pokožku, účinky byly znát hned druhý den, teď má pleť krásně jemnou. Je teda trochu dražší, ale koupila jsem zvýhodněné balení 2ks a myslím, že to máme na dlouho :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
17.3.16 20:23

No, já jsem právě večer mazala syna a začal hrozně hystericky křičet. Jsou mu 3M. Má to zacervanele. Používali jsme H mast, ale nic moc, tak jsem chtěla zkusit něco jiného. Používali jste to i na zcervenala místa?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6235
17.3.16 20:40

@liil no, my taky používáme řadu atoderm, je skvělá. Ale s tím štípáním to tak na tvářích může být, pokud je kůže hodně narušená a zčervenalá (ale to bude bohužel asi u každého krému, dokud se to nezhojí). Ale štípe to jen úplnou chviličku, kůže je brzy zhojená a pak už to neštípe. Ještě můžeš zkusit namazat kokosovým olejem (za studena lisovaným), ten je moc fajn, neštípe vůbec. Na pleť je prý ještě lepší olej jojobový, ale s tím nemám zkušenosti. Mám také velice citlivou pleť se sklony k atopii a na radu kamarádky jsem zkusila kokosák a je fakt super. Koupíš v lékárně nebo zdravé výživě, vyjde to o dost levněji, než jakékoli krémy pro atopickou pleť. Ale je nutné ho mazat na ještě vlhkou pleť, ne na úplně suchou. Olej na suché pleti paradoxně vysušuje, kdežto na vlhké zvláčňuje.
A nebo zkus od bidoermy cold creme (možná se jmenuje jinak, ale je na chladem narušenou pleť, takže je velice šetrný a měl by být v pohodě i při narušení horní vrstvy). V dobré lékárně ti určitě dají vzorečky zdarma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1349
17.3.16 20:42

Já používám na celé tělo, je po tom krásně heboučký. Ale na druhou stranu, každému sedí něco jiného. Možné to je, že ho to štípe, ale je to zvláštní. Nemělo by..taky jsme měli H mast a nic moc extra..a teď máme od kožní na začervenalá ložiska něco jiného a na promazávání Cutilan..ale stejně se mi líbi tato Bioderma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama