Biopron kapky

22.3.17 22:27

biopron kapky

Ahoj maminky, chtela bych se zeptat jestli ma nektera zkusenosti s probiotiky biopron kapky. Na co zabírají za jak dlouho začnou pusobit a hlavne jak se pouzivaji. V lekarne mi rekli ze jsou od 3 mesicu ale na obalu je od narozeni a taky mi v lekarne rekla ze kdyz je 5 tydenni miminko tak teda muzu zkusit ale jen poloviční dávku. nevim čemu verit jestli pribalovemu letacku nebo pani z lékárny. děkuju :hug:

Příspěvek upraven 23.03.17 v 09:37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

22.3.17 22:49

Kapky neznám, ale věřila bych příbaláku. Jsou to probiotika, zabírají podle toho, jak velkej marast ve střevech je. Já dávala Biopron baby, vysypávala jsem kapsličky do odstříkanýho mm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
22.3.17 22:54
@lucyanglie píše:
Ahoj maminky, chtela bych se zeptat jestli ma nektera zkusenosti s probiotiky biopron kapky. Na co zabírají za jak dlouho začnou pusobit a hlavne jak se pouzivaji. V lekarne mi rekli ze jsou od 3 mesicu ale na obalu je od narozeni a taky mi v lekarne rekla ze kdyz je 5 tydenni miminko tak teda muzu zkusit ale jen poloviční dávku. nevim čemu verit jestli pribalovemu letacku nebo pani z lékárny. děkuju :hug:

Ahoj, nám je mudr doporučila, protože měl malý hodně prdiky. Já osobně bych se ridila tím co je v pribalovym letáku, možná bych zavolala mudr a jeste se poradila s ní /s ním… Lékárníkum z vlastní zkušenosti duveruji tak na půl! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8498
22.3.17 22:57

Používala jsem, můžeš normálně od narození. Zlepšení jsme zaznamenali do týdne (tak 5-7dní), dítě prostě netrápilo tolik bříško a hodně se zmírnily podvečerní breky a kroucení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.17 08:03

skladování

Ahoj a nevíte jak se mají ty kapky skladovat? jestli je můžu mít normálně nebo v ledničce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11160
1.7.17 11:30

@Andula.V. my je mame radsi v lednicce, jak je teplo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu